Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ArsonistV | 20.04.2020 Tarihinde açıldı | Üstün Makine ve FPS Garantisi | Yeni bir deneyim.

• Konbuyu başlatan Jeveux
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 48
  • Görüntüleme 4K

Jeveux

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, tanıtımdan öncelikle Birleşik Devletler'in sınırlarına hoşgeldin diyorum. Bizler bu camiada 2.5 yılı geride bıraktık ve hangi sunucunun neyden kapandığını veya nasıl başarıya ulaştıklarını analiz ettik. En sonunda FiveM üzerinden tanıştığımız dostlarımız ile ilerleyen arkadaşlık ilişkilerimiz bizi bu yola itti ve böyle bir proje ile karşınıza çıktık. Tamamen "öznel" olma misyonuyla yola çıkan ArsonistV sizleri beklemekte.

Makine Özellikleri:
48*6 toplam 288 gb ram
1397*6 toplam 8256 GB SSD
16 adet i9 4ghz cpu

**Admin Power ve bağışçıların sözü geçen bir sunucudan uzak Sosyal RP üzerine kurulu bir deneyim**
-Kendimizi sürekli geliştirmeye devam etmekteyiz. Sizlerin istekleri doğrultusunda tamamen rol zevkiniz üzerine çalışıyoruz.

FEDERAL ANAYASAL BİR CUMHURİYET!
-
Yasaları dahi oyuncuların belirlediği bir yönetim biçiminden bahsediyoruz :). Kurulan partilere oy verin veya daha iyisi... Kendiniz Birleşik Devletler Başkanlığı'na adaylığınızı koyun.

Ailelerden ve Kartelden uzak!
-
GunRP'den, saçma sapan ailelerin birbirini vurmaktan başka bir şey yapmadığı yerlerden tamamen farklı. Bünyesindeki Savunma Sanayi Şirketi'nde mühendis mesleğindekiler fabrikada silah üretip ihaleleyle yasalarca satış izni olan yerlere satmaktalar.

Rahat Ekonomi daha çok SosyalRP!
-
Rahat ekonomik şartlarda herkes iyi kötü bir şeyler elde ediyor. Kalan vakitlerde tamamen SosyalRP ve eğlence üzerine kurulu.

Birleşik Devletler'in adaleti yeni avukatlarını ve yargıçlarını bekliyor.
-
Anayasal düzende vatandaşların kaderini belirleyen kararlar alacak yeni avukatlarımızı ve yargıçlarımızı aramaktayız.

Siz hazırsanız bizde hazırız. Birleşik Devletler'e hoşgeldiniz.

Ayrıca açılışımıza özel oyunda aktif olan oyuncularımız arasında her hafta 200TL Lik Steam Wallet çekilişi yapılacaktır.

Vatandaşlık başvurularınız için:
Discord Adresimiz:

11538 11539 11540

Son düzenleme:
Şimdiden başarılar

o makine ne öyle harika yetkili sohbet tamamen sosyal rp daha admin power diye bişey görmedim zevkten 4 köşeyim oynarken

süper bir sunucu başarılarınızı diliyorum ...

Yönetim kadrosu ve sunucu başarılıdır. Başarılarınızın devamını dilerim :)

Discord adreslerine 2 veyahut 3 defa incelemek sebebiyle giriş yapıp, çıktım.
Yöneticiden beni discord adresine giremediğimi ve sebebini sorduğumda, reklam engellemek amacıyla olduğunu söyledi.
Sistemlerini bulamayıp, basit bir sunucu olduğunu anladıktan sonra discord sunucusundan ayrıldım ve ardından yöneticinin bana karşı sergilediği tutumu aşağıda ek olarak belirteceğim. Benim aktif olarak oynadığım sunucu yok olmasıyla birlikte yetkili olduğum herhangi bir sunucu yok.
Ben bugüne kadar hiç bir sunucuya olumsuz eleştiri yapmadım, mesajlarım üzerinden bakabilirsiniz, bu ilk olumsuz eleştiri olacaktır.
Kişilerin ortaya çıkardıkları proje berbat olup, yöneticilerinin oyunculara karşı tuttuğu tutumdan ötürü herhangi bir başarı elde edemeyeceksiniz.
Umarım istediğiniz başarıyı elde edememek ile birlikte bu platformda böyle davranışlar sergilediğiniz taktirde bu platform içerisinde barınamazsınız.

Bu ileti silinmesi için herhangi bir neden yok, eleştiri iki çeşit olarak ayrılır. Olumlu, olumsuz olaraktır.
Olumsuz eleştirimi beyan ettim, iyi forumlar.

ump0a4.png

Yöneticiden beni discord adresine giremediğimi ve sebebini sorduğumda, reklam engellemek amacıyla olduğunu söyledi.
Sistemlerini bulamayıp, basit bir sunucu olduğunu anladıktan sonra discord sunucusundan ayrıldım ve ardından yöneticinin bana karşı sergilediği tutumu aşağıda ek olarak belirteceğim. Benim aktif olarak oynadığım sunucu yok olmasıyla birlikte yetkili olduğum herhangi bir sunucu yok.
Ben bugüne kadar hiç bir sunucuya olumsuz eleştiri yapmadım, mesajlarım üzerinden bakabilirsiniz, bu ilk olumsuz eleştiri olacaktır.
Kişilerin ortaya çıkardıkları proje berbat olup, yöneticilerinin oyunculara karşı tuttuğu tutumdan ötürü herhangi bir başarı elde edemeyeceksiniz.
Umarım istediğiniz başarıyı elde edememek ile birlikte bu platformda böyle davranışlar sergilediğiniz taktirde bu platform içerisinde barınamazsınız.

Bu ileti silinmesi için herhangi bir neden yok, eleştiri iki çeşit olarak ayrılır. Olumlu, olumsuz olaraktır.

ump0a4.png
reklam verdiğini bende gördüm kardeşim reklam verdiğin için yazmışlar

ump0a4.png
biz bütün yönetim ekibi olarak senin whitelistini bekliyoruz dolduracağım diyorsun. Üstüne sunucuya 4 kere gir çık yapıyorsun sunucumuza daha öncede gir çık yapıyorsun herkes seninle konuşuyor her konuda yardım eden ekibimiz var. Fakat insanların iyi niyetini asla suistimal ettirmem

reklam verdiğini bende gördüm kardeşim reklam verdiğin için yazmışlar

Reklam verdiğimi mi? Özel mesaj kutunu bi göndersene, attığım reklamı merak ettim. Kimin git gelini yapıyorsunuz, yönetim ekibi değişik hesaplardan mı yazıyorsunuz ya? Benim şuan oynadığım bir sunucu veya yetkili olduğum sunucu yok. Yetkili olmak istiyorum konum burada duruyor, benim hiç bir sunucu ile alıp-veremediğim yok. Oyuncularınız ile tutumunuzu dikkat edin, kişiyi tanımadan kişiye iftira ve benzeri ithamlarda bulunmayın. Herkes seninle mi konuşuyor, atsanıza bi ekran görüntüsü rezil herifler... Sizi bu platforma gömerim, 5 kişinin oynadığı sunucunuz var ve o 5 kişide yönetim ekibi diye düşünüyorum. Sizi bu platforma gömerim.

Konu

Reklam verdiğimi mi? Özel mesaj kutunu bi göndersene, attığım reklamı merak ettim. Kimin git gelini yapıyorsunuz, yönetim ekibi değişik hesaplardan mı yazıyorsunuz ya? Benim şuan oynadığım bir sunucu veya yetkili olduğum sunucu yok. Yetkili olmak istiyorum konum burada duruyor, benim hiç bir sunucu ile alıp-veremediğim yok. Oyuncularınız ile tutumunuzu dikkat edin, kişiyi tanımadan kişiye iftira ve benzeri ithamlarda bulunmayın. Sizi bu platforma gömerim, 5 kişinin oynadığı sunucunuz var ve o 5 kişide yönetim ekibi diye düşünüyorum. Sizi bu platforma gömerim.

Konu
kardeşim wh doldurabilirisin şuanda yönetim aktif seni bekliyor gelip derdin neyse anlat çözelim...

kardeşim wh doldurabilirisin şuanda yönetim aktif seni bekliyor gelip derdin neyse anlat çözelim...

Oyunculara böyle bir tutum sergileyip, rezil ötesi olan bir sunucu içerisinde neden whitelist doldurayım ya?
Beni bu platform üzerinde yol geçen sunucusunda oynamam, az ve öz konuşup, gerektiği taktirde sunucularının tanıtımlarını grafik tasarımlarımla yaparım, herhangi bir para talep etmeden. Bu başlık altından tartışmaya devam etmemiz için herhangi bir sebep yok, eleştirimi yaptım, konu kapandı.

Oyunculara böyle bir tutum sergileyip, rezil ötesi olan bir sunucu içerisinde neden whitelist doldurayım ya?
Beni bu platform üzerinde yol geçen sunucusunda oynamam, az ve öz konuşup, gerektiği taktirde sunucularının tanıtımlarını grafik tasarımlarımla yaparım, herhangi bir para talep etmeden. Bu başlık altından tartışmaya devam etmemiz için herhangi bir sebep yok, eleştirimi yaptım, konu kapandı.
bakın 3 kere girip çıkış yapmışsınız yönetimin tutumu beli dc mizde hiç bir hata yok reklam verdiğiniz için sistem otomatik olarak banlamış sizi bir sonraki hayatınızda lütfen insanların emeğini küçümsemeyin çünkü bu sunucuyu ayakta tutmak için gecemizi gündüzümüze katık hiç kimseye emeğimizi yedirmeyiz laf etirmeyiz saygılarımla....iyi gecelerr

Ekli dosyalar

• wor.png
    wor.png
    26.3 KB · Görüntüleme: 30
  • wor 2.png
    wor 2.png
    44.4 KB · Görüntüleme: 29
  • wor3.png
    wor3.png
    44.4 KB · Görüntüleme: 25
  • wor 4.png
    wor 4.png
    26 KB · Görüntüleme: 26

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!