Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Arquer Design 2 aydır teslim edemediği tasarımlarım

masiva07

Üye
FT Kullanıcı
23.02.2024 tarihinde görüşüp konuşup anlaştığım daha sonrasında 26.02.2024 tarihinde 1250 tl olan fivem plus pack için 1300 lira ödedim 50 tl si helali hoş olsun 1 gün olsun hızlandırıver diye kendi rızamla gönderdim fakat arkadaş neredeyse 1.5 ay olmasına rağmen hala teslim etmedi. kendisi sırf kötü feedback almamak için feddback odasını bile kapattı ben paramın geri iadesini istiyorum kendisinden kanıtlarım ektedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    98.4 KB · Görüntüleme: 94
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    78.1 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    107.4 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    101.1 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_5.jpg
    Screenshot_5.jpg
    108.9 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_6.jpg
    Screenshot_6.jpg
    90.9 KB · Görüntüleme: 57
Merhaba, konunuz tartışma bölümündedir eğer forum aracılığı ile hizmet aldıysanız ve şikayetçiyseniz şikayetçiyim kategorisinde açmanız gerekmektedir.

Onaylı üye olmadığınızdan dolayı doğru bölüme taşıyıp işlem sağlayamıyoruz onaylarsanız hesabınızı işleme alabiliriz.

Bknz;

Merhaba, konunuz tartışma bölümündedir eğer forum aracılığı ile hizmet aldıysanız ve şikayetçiyseniz şikayetçiyim kategorisinde açmanız gerekmektedir.

Onaylı üye olmadığınızdan dolayı doğru bölüme taşıyıp işlem sağlayamıyoruz onaylarsanız hesabınızı işleme alabiliriz.

Bknz;

Hesabımı doğruladım efendim konunun taşınmasını talep ediyorum.

23.02.2024 tarihinde görüşüp konuşup anlaştığım daha sonrasında 26.02.2024 tarihinde 1250 tl olan fivem plus pack için 1300 lira ödedim 50 tl si helali hoş olsun 1 gün olsun hızlandırıver diye kendi rızamla gönderdim fakat arkadaş neredeyse 1.5 ay olmasına rağmen hala teslim etmedi. kendisi sırf kötü feedback almamak için feddback odasını bile kapattı ben paramın geri iadesini istiyorum kendisinden kanıtlarım ektedir.
Render en fazla 4 saat olur kaliteli bir gif ise arquere bakıncada o kadar siparişi olduğu gözükmüyor en son yaptığı logoyu bile paylaşmayıp müşteri yorumları bile yok hiç bi elle tutulabilir bişeyide yok

bizim müşteri yorumumuz olsun son yaptığımız örnekler olsun herşey ortada hani insanlar boş kalmıcak şekilde tasarladık mağdur kalırsanız bile en kısa sürede herşeyinizi fixleyip yaklaşık 2 saat içerisinde hallediyoruz

cidden yaptığı çok rezil bir davranış okulun varsa bile ödemeyi almayacaksın biz bile ödemeyi alırken önce siparişlerini teslim ediyoruz sonra parayı alıyoruz

(Reklam vs değildir isteğine bağlı sunucuma katılman...)

Tekrardan geçmiş olsun dileklerimi iletirim..

Çünkü foruma en son 19 nisan 2023 de girmiş. Aktif olup girmediğinde ban işlemi uygulanacakıtr.
merhaba ben hala iletişim kurup bir sonuca varamadım siz tarafından bi işlem uygulanıcakmı ?

merhaba ben hala iletişim kurup bir sonuca varamadım siz tarafından bi işlem uygulanıcakmı ?
foruma girmeyen bir üyeye işlem uygulayamam foruma girip konuya yanıt vermediği takdir de uygulanacaktır.

şahıs discordunda güncellemeler yaparak satış/dolandırıcılık yapmaya devam etmektedir. bu tarz düzenbazlara itibar etmeyiniz.

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    376.8 KB · Görüntüleme: 16
  • arquer.jpg
    arquer.jpg
    223.1 KB · Görüntüleme: 16
şahıs discordunda güncellemeler yaparak satış/dolandırıcılık yapmaya devam etmektedir. bu tarz düzenbazlara itibar etmeyiniz.

Dostum Arquer İle Ben de Daha Önce Çalışmıştım. Logo Vesaire Olsun Developer Olduğum Dönemlerde Hatırladığım Kadarıyla 4 - 5 Sunucuyu Kendisine Yönlendirmiştim. Böyle bir tavır sergilemesini beklemezdim. En azından bu kadar tanınmış ve fivem camiasında ünü olan bir insanın yapamadığı, teslim edemediği hizmete karşılık olarak para iadesi yapmasını beklerdim.
Daha önce fivem'de görüşmüş bir şey değil ama, eğer yaşın var ise bir avukata danışıp kendisinden adli olarak para cezası alabilirsin.
Bence 900 lira için uğraşmam deme kat kat fazlasını tazminat ile geri alabilirsin.
İyi forumlar dilerim.

feedback odasını hep kapatıyor ben 5 müşteri yönlendirdim hepsine feedback i kapatmış en erken teslim ettiği tasarım 3 hafta

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!