Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Arkadaş, Ekip Ya da Sunucu Arıyorum

• Konbuyu başlatan theba
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 939

theba

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar herkese merhaba, yıllarca Arma 3 roleplay sunucularında çeşitli deneyimler kazandıktan sonra Fivem öğrenmek ve oynamak istiyorum. 26 yaşındayım, oyunu ve roleplay gerekliliklerini twitch yayıncılarından izlediğim kadarıyla kısıtlı olarak biliyorum. Özellikle LSPD rollerine çok ilgi ve merakım var. Yaşı bana yakın, en azından 18 yaşından büyük arkadaşlar beni eğitmek üzere yanlarına alırlarsa ya da yardımcı olurlarsa çok mutlu olurum. Laftan sözden anlayan sakin bir insanım, bugüne kadar oyunlarda anlaşamadığım pek insan olmadı. Amacım bilgisayar başında geçireceğim vakti değerli ve eğlenceli bir noktaya taşıyabileceğim insanlarla tanışmak ve yol arkadaşlığı yapmak.
Bana buradan ya da discord üzerinden ulaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.. Burak E.#7292

Öncelikle merhabalar PD ekibi ve sunucu aradığınızı gördüm bizde aynı arayış içerisindeyiz ve açılacak olan bir arkadaşımızın sunucusunda oynayacağız 8 ağustosta açılacak. Bizde pd ekibi olarak katılacağız ancak yeterli sayımız yok ve ekip topluyoruz. Bizim pd ekibimiz Gerçek Los Angeles Polis Departmanı işleyişinde kurallar,yasalar,işleyiş Polis memuru olacak kişiler bizde akademiden geçiyor ve sonra polis memurluğuna alınıyorlar. Kısacası gerçek yaşantıdaki LAPD yi bir sunucunun içerisine aktarmayı sosyalrp yapan bir pd ekip toplamaya çalışıyoruz. Pd ekibimizin vatandaşlarla sohbet etmesi onlarla sokakta beraber yürümesi ve en önemlisi koru ve hizmet et anlayışını vatandaşlarımıza göstermekten yanayız. 8 Ağustos uzun bir süre farkındayız ama ekip toplamak için yeterli bir zaman. Eğer sizde bu tarz bir rol anlayış içerisindeyseniz aramıza bekleriz.
Sizde Aramıza Katılmak İsterseniz Discord Adresimiz:

Arkadaşlar herkese merhaba, yıllarca Arma 3 roleplay sunucularında çeşitli deneyimler kazandıktan sonra Fivem öğrenmek ve oynamak istiyorum. 26 yaşındayım, oyunu ve roleplay gerekliliklerini twitch yayıncılarından izlediğim kadarıyla kısıtlı olarak biliyorum. Özellikle LSPD rollerine çok ilgi ve merakım var. Yaşı bana yakın, en azından 18 yaşından büyük arkadaşlar beni eğitmek üzere yanlarına alırlarsa ya da yardımcı olurlarsa çok mutlu olurum. Laftan sözden anlayan sakin bir insanım, bugüne kadar oyunlarda anlaşamadığım pek insan olmadı. Amacım bilgisayar başında geçireceğim vakti değerli ve eğlenceli bir noktaya taşıyabileceğim insanlarla tanışmak ve yol arkadaşlığı yapmak.
Bana buradan ya da discord üzerinden ulaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.. Burak E.#7292
sunucumuza gelirseniz görüşebiliriz

Merhabalar eğer sunucu bulamadıysanız ! DexroNИ#1881 yazın konuşabiliriz iyi günler

arkadaslarınla oynamak veya yenı arkdaslr edınmek ıcın benımle ıletısıme gecebılırsın Diaval#2652

║► Crew Roleplay
║► Deneyimli Yetkili Ekibi
║► Özel ve Kaliteli Scriptler
║► Birbirinden Farklı Meslekler
║► Sosyal RP Odaklı
║► 7/24 Aktif Destek Ekibi
║► 800+ Satın Alınabilir Ev
║► Sorunsuz Motel Sistemi
║► 50'den Fazla Modlu Araç Seçeneği
║► +17 Yaş Sınırı
║►Sende Ayrı bir RP deneyimi için Aramıza katıl!
║► Crew Roleplay

EMS EKİBİ + AİLE + ÇETE ALIMLARIMIZ MEVCUTTUR

Borpta kurulu olan ekibime oyuncu arıyorum tecrübeli ekip çalışmasına yatkın 17 ile 30 yaş arası arkadaşlar katılım sağlayabilir ekibimizin yaş ortalaması yüksektir.

Merhabalar hala sunucu arıyorsanız Sunucuma gelebilirsiniz. 'discord.gg/WaspV' beraber güzel roller çevireceğimizden eminim :)

Space Roleplay Rol Akademisi Nedir?

FiveM'de rol yapmak isteyip de düşük rol bilgisi yüzünden Roleplay Sunucularına giremeyen, İçi rol yapma aşkı ile yanıp tutuşan fakat bilgisi olmadığı için harekete geçemeyen bir çok oyuncu olduğunu biliyoruz. Sizleri Space Roleplay Rol Akademisi ile tanıştırmak istiyoruz. Burada sizleri hard roleplay, arcade roleplay, text roleplay ve daha fazla roleplay türleri ile tanıştıracağız. Bunlar hakkında gerekli bilgileri vereceğiz. Her sunucunun farklı kuralları vardır, ama aynı türde serverların kuralları genelde çok benzerdir. Sizlere bu kuralları öğreteceğiz. Nerede ne yapmanız ya da yapmamanız gerektiğini anlatacağız. Kimi insan karakter hikayesi yazmak istemez ancak çoğu zaman karakter hikayeleri role eğlence katar ve gidişatı değiştirebilir. Karakter hikayesi yazmanız konusunda belli başlı tüyolar verilecek. Sizin nasıl bir rol yapmak istediğinize bağlı sizinle o konunun uzmanı olan arkadaş ilgilenecek, mesela polis rolü yapmak istiyorsunuz, size polis rolünü öğretecek arkadaşlarımız gerçekten yıllardır bu rolü yapan arkadaşlar olacak. Bir çete üyesi veya lideri mi olmak istiyorsunuz? Size uzun zaman boyunca çete rolü yapmış ekibimiz bu işi öğretecek.
Bu projeyi eğlenceli hale getirmek için, sunucumuzda gerçekten ortalamanın üzerinde rol bilgisine sahip oyuncularımıza Rol Eğitmeni olmak, yeni başlayan arkadaşlarımıza bu işi öğretmek ister mi diye soruyoruz. Kabul ettikleri takdirde Discord üzerinden @Rol Eğitmeni permine sahip oluyorlar. Öyle "Sen rol eğitmeni oldun, hadi bakalım bu arkadaşlara ders ver." gibisinden bir durum söz konusu değil. Tamamen bu işte yetenekli ve ayrıca gönüllü olan arkadaşlarımız eğitim verebiliyor. Ayrıca şimdiden 5 öğrencimiz bile var! Yani yalnız değilsiniz.
Sunucumuza rol eğitimi için katılan arkadaşlara @Akademi Öğrencisi permi veriliyor. Ayrıca rolü öğrenmeleri ve oyuna adapte olabilmeleri adına kısa süreli de olsa oyunumuza giriş hakkı tanıyoruz. Daha sonrasında Rol Eğitmenlerimiz, Akademi Öğrencisini hazır gördüğünde Space Roleplay Rol Akademisinden mezun olmuş oluyorsunuz ve @Rol Akademisi Mezun permine sahip oluyorsunuz. Bu saatten sonrası tamamen kendi kararınız. Sunucumuzda oynamaya devam etmek isteyebilir ya da çıkmak isteyebilirsiniz. Bizim amacımız sizlere sadece rolü öğretmek olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kardeşim iyi dedin, hoş dedin de buraya nasıl başvuru sağlayacağım?

Çok basit. Sunucumuzda bulunan aktif yetkililerden bilgi alabilirsiniz. (bknz: Space Space Executive Staff )

Bilmemiz gereken kurallar nedir?

Şu an için sadece 17 yaş ve üzeri oyuncuları kabul ediyoruz, ayrıca ekstra koyduğumuz bir kural şimdilik yok.

Rol yapmayı öğrendim ve akademinizden mezun oldum diyelim, sunucunuzda oynamaya devam edebilir miyim?

Size ne yapmanız gerektiğini biz söyleyemeyiz. Sunucumuzda tabiki de oynayabilirsiniz fakat diğer oyuncularımız gibi kurallarımızdan sorumlu olursunuz. Dilerseniz sunucudan da çıkabilir, başka sunucularda rol yapmak isteyebilirsiniz. Bizim amacımız sizlere samimi, egolarından arınmış bir ortam çerçevesinde rol öğretmek olacaktır.

FiveM Türkiye sunucuları için yararlı olduğunu düşündüğümüz bu proje, umuyoruz ki trollerden arınmış, toxic davranışlardan uzak roleplay oyuncuları kazandırmak olur.

Web Sitemiz
:
Discord Adresimiz:
a.png

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!