Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ARKADAN BIÇAKLANMANIN BU KADARI (OKUMADAN GEÇMEYİN)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Frosty

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, resimdeki kişi güya 4 yıllık arkadaşım fakat bugün yaşadıklarımı ve kişi satış yaptığı için almanız gereken önlemlerden bahsedeyim.(Kanıtlar da zaten mevcut kafamdan bir şeyler sallamayacağım)

Normalde ortağız bu kişiyle fakat kendisi yapması gereken ödemenin bir kısmını yapmadı. Ayrıca kendisi ayrı bir paket yapmaya vs. başladı ben de bir şeyler çaktım bunun mevzularından. Ardından daha önce hiç makinayı istemeyen adam bir anda şiddetle makinayı istemeye başladı. Makinayı vermememin iki sebebi var. Bunlardan bir tanesi makinanın içerisindeki paket de kendisinde bulunmayan bazı şeylerin bulunması ve bunları kendi paketine aktarıp engel atmasından korkmam. İkincisi ise daha önce vermek gibi bir hata yaptım fakat benim yaptığım iş bozulduğu ve tekrardan düzeltmek zorunda kaldığım için kimseye makinayı vermiyorum ta ki sunucuyu açana kadar. Ardından fotoğraftaki konuşmalar yaşanıyor ben cevap veremiyorum çünkü o sıra sunucuyla ilgileniyorum ve fark etmiyorum fakat Discord da bulunan arkadaşım niye sunucu discordunda olmadığını sordu bende kontrol ettiğim zaman sunucudaki herkesin banlanıp bütün discord odalarının silinip yerine fransızca veya başka bir dilde odalar almış.
Kendisine ulaşmak için yazdığımda Whatsappdan engel atmış numaramı engellemiş discorddan engel atmış ve fotoğraftaki yazıyı bırakmış.Yani ben en fazla discordu şablonu yüklerim fakat kendisi kalitesini belli etti.
Kendisiyle kesinlikle herhangi bir alışveriş içerisine girmeyin. Sattığı paket de örümcekli baya bilinen bir sunucunun paketinin ifşa edilmesinden sonra içindeki scriptleri alıp bir araya koyup satıyor bilginize. C0ZnwG.png Ek Açıklama 2020-07-06 194942.png Ek Açıklama 2020-07-06 195026.png Ek Açıklama 2020-07-06 195044.png

20588

fivemtürk'e hiçbir türlü küfür etmedim ayrıca örümcek falan diyor kendisi xxx developere ait olan tüm paketleri çalıp kendi google drivesine aktaran kişidir *** ile*** ortak gmail hesabı bizim uzak masaüstünde açık kalınca maalum paketleri makinaya kurup kendi drivesine yedekledi buyrun bunlar'da kanıt

not: developerler isimlerinin ve paket isimlerinin gözükmesini istemedi

drive.PNG

Son düzenleme:
ayrıca arkdaşlar SPARK isimli developerin paketini çalıp o scriptlerle sunucu açmayı planlıyor

20591

Öncellikle bu konunun normal şartlarda şikayetçiyim kategori kuralları ile alakası yok fakat burada hem bize hem'de fivemtürk kullanıcılarına karşı ciddi bir küfür bulunmaktadır. Bundan dolayı ilgili kişi forumdan sınırsız bir şekilde uzaklaştırılmıştır. Konu şikayetçiyim kategori kurallarını karşılamadığı için kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!