Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script Aranıyor: araba ile üst katlara çıkabileceğim bir asansör scripti

Böyle bir script var, yabancı bir developer aynı zaman da mapping ile uğraşan biri. Bu scriptin fiyatını ona sorduğumda özel olduğunu satışa çıkarmayacağını söylemişti. Başka bir yerde hem leak hem de satışını yapan birini görmedim. İyi korunuyor. Bayaadır da var olan bir script.

Böyle bir script var, yabancı bir developer aynı zaman da mapping ile uğraşan biri. Bu scriptin fiyatını ona sorduğumda özel olduğunu satışa çıkarmayacağını söylemişti. Başka bir yerde hem leak hem de satışını yapan birini görmedim. İyi korunuyor. Bayaadır da var olan bir script.
hm tşk bulamazsam denicem yapmayı

google'a fivem car teleport yazıp bulabilirdin oysa ki...

google'a fivem car teleport yazıp bulabilirdin oysa ki...
Sanarım kastettiği bu değil ama sen bilirsin gerçekçi asansör sistemi yaani kat 2 yi işaretleyince disardakilerde göreceği şekilde bir asonsor yukarı çikacak

(Senin attığını şuan mobilde oldugum incelemedim ama önceden incelemistim direkt teleport atıyor diye hatırlıyorum yanlissam kusura bakma)

Bu dedigini Patoche nin Big Benny's MLO sundan biliyorum:
Indirip denemedim ama scriptine bakarsan kopyalayip aynisini yapabilirsin.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!