Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru ARAC EKSTRALARININ CALISMAMASI

EymeNNNN

Üye
FT Kullanıcı
Bir çok sunucuda ki mekanik menüsünü bilirsiniz..
dedezade'nin hazır paketinde ( temel değil, paketi.. ) bulunan fivem-bennys scripti ile araçları upgrade ediyorum.
Hatta dilerseniz scripti şöyle bırakayım :
Bu scriptin şöyle bir eksik yanı var, eklediğimiz modlu araçlarda x bir ekstra varsa bu menü de keyfine göre gözüküyor. Mesela eklediğimiz araç npolchar ( no pixel charger ) olsun. Bu aracın 8 - 9 tane ekstrası var. Fakat ne hikmetse kullanmış olduğum bu mekanikte gözükmüyor. F8 Üzerinden hata veriyordu sanırım ama şuan hataya dair bir ss'im yok. TorPak TorPak'a sorduğumda, böyle bir hata mevcut bu yüzden farklı mekanik kullan dedi ama gönlüm asla bennys mekaniğini bırakmak istemiyor.
Yardım eder misiniz bilmiyorum lakin benim bunu çözmem lazım. Gerekli kod satırlarını değil, direkt scripti yukarıya bıraktım. Forum üzerinde ki üstün bennys konusunda da bu hata mevcut o yüzden ondan kod alamam düzeltmek için...
Şimdiden yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürler. Sorun çözüme kavuşursa FULL FIX adı altında yardım edenlere de credit verip paylaşım yapacağım...

Umarım çözüm bulursun kanka ben dediğim gibi haze_bennys menüsüne bazı modlu araçlarının extrası olmadığı için o dönem pd ye ekstra bir mechanic menü atmıştım

Mekanik menüsünü değiştirmek ister misin? İstersen, ekteki gibi ekstraların gözüktüğü mekanik menüsünü paylaşabilirim. 1654002284762.png

Mekanik menüsünü değiştirmek ister misin? İstersen, ekteki gibi ekstraların gözüktüğü mekanik menüsünü paylaşabilirim.Ekli dosyayı görüntüle 74964
Değiştirmekte sıkıntı yok, toprakta bunu atmıştı fakat dediğim gibi, bennys mekaniği nedense çok daha hoş geliyor. Belki css'i ile oynayıp bunu ona çeviririm.
Rica etsem paylaşabilir misin ? tabii esx ise..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!