Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Araç Araba Modlama ve Satış hakları

cyruxies2

Üye
FT Kullanıcı
Herkese Merhaba !
Bildiğiniz üzere Tebex üzerinden yurtdışına modlu araba satışı yapmaktayım. Bu süreçte Zmodeler'ı ezberledim denilebilir ve artık sürekli üretim yapmaktan sıkıldım. Bu yüzden sipariş üzerine araba üreterek bunların satış haklarını ve model haklarını verdiğim bir iş modeli oluşturmak istiyorum.
Bu iş modelini eğer doğru pazarlar ve güzel bir konu tanıtımı ile forumlarda kullanırsanız aylık 200-500€ arasında bir gelir elde edebilirsiniz bunun yanında kendi tecrüblerime dayanarak ekliyorum yıllık 150-200K kazanmanız mümkün.

İş modelinde ki sistem şu şekilde :

Minimum 5 araba siparişi eğer kazancınızı arttırmak isterseniz sayıyı arttırabilirsiniz.
Cfx.re Örnek forum konusu
Tebex mağazasının kurulumu
Arabaların ( modların ) escrow olmaksızın transferi
Bütün bunların maaliyeti tek seferlik 5000TL'dir.

Kendi mağazama ait verileri örnek olması adına ekliyorum.

Tüm modlarımda teknik desteği ve hata düzeltme sürecini ücretsiz olarak yapmaktayım.

Detaylı Bilgi almak için : Dc : QRYTEX#3828

Screenshot_2.png Screenshot_3.png Screenshot_4.png Screenshot_5.png Screenshot_7.png Screenshot_8.png

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!