Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Anlık Olarak Güncellenebilen LAUNCHER!!!

Selamlar,

Yeni güncelleme ile karşınızdayım.

Sistem tarafında iyileştirilmeler yapıldı.
Artık launcher otomatik üretiliyor. Yapmanız gereken tek şey "Launcher'ı İndir" butonuna tıklamak ve yeni oluşan launcher'ın inmesini beklemek.
İsterseniz bu launceher'ı direk linki kısaltarak oyuncularınıza gönderebilirsiniz.
Sunucunuza özel link otomatik oluştuğunda hızlı kopyalama butonu ile linki istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.
Discord iframe'den çıkarıldı. Sadece logo eklendi ve panele discord davet linki alanı eklendi.
Discord resmine tıkladığında oyuncular otomatik olarak sunucunuza yönlendirilecek.
Launcher otosteam başlatma sistemi eklendi. İlk defa launcher'ı açtığınızda program sizden steam'i açması için steam dosya konumunu soracak. Steam'ı tanımladıktan sonra steam kapalı olduğunda otomatik steam'ı başlatacak.
Launcher'a sabit bir ikon eklendi yakında uzaktan editleme olabilir mi ona bakacağım :)

Güncelleme ile ilgili görseller :

Ekli dosyayı görüntüle 1697

Ekli dosyayı görüntüle 1696

DF
-- 10.08.2019 v.0.04 Güncelleme Notu --
Launcher başlığı artık uzaktan düzenlenebilir şekilde eklendi.
Launcher üzerinde online kişileri görebildiğiniz alan eklendi. Online kişiler arasında hızlı arama yapabilirsiniz.
Launcher ikonu uzaktan editlenebilir şekilde düzenlendi.
Yönetici panele launcher ikonu için link girebileceği alan eklendi.
Launcher üzerinde yapılan değişiklikler :

DF
gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş discord api üğretme olayı sanki bana biraz psdymiş gibi geldi.
yapmayı düşündüğüm şeyler yapılıncada biraz hayal kırıklığına uğramadım değil :D
tekrardan hayırlı satışlar diliyorum .

DF
gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş discord api üğretme olayı sanki bana biraz psdymiş gibi geldi.
yapmayı düşündüğüm şeyler yapılıncada biraz hayal kırıklığına uğramadım değil :D
tekrardan hayırlı satışlar diliyorum .
PDS derken anlamadım. :D Discord sunucu ID'ni giriyorsun otomatik sunucuyu launcher'a çekiyor. Şimdilik tasarım bu şekilde. Betaya katılan bir sunucunun örnek tasarımı. Sağ boş olan taraf duyuruların ve videoların döndüğü taraf.

1993

DF
PDS derken anlamadım. :D Discord sunucu ID'ni giriyorsun otomatik sunucuyu launcher'a çekiyor. Şimdilik tasarım bu şekilde. Betaya katılan bir sunucunun örnek tasarımı. Sağ boş olan taraf duyuruların ve videoların döndüğü taraf.

Ekli dosyayı görüntüle 1993
Bana biraz fazla büyük müş gibi gözüktü , ayar.ini dosyası dikkatimi çekti , ayar.ini yi silerse kullanıcı nolacak ?

DF
-Güncelleme v1.0.03 Tarih 19.08.2019
Artık launcher güncellenebilir hala geldi. Hile ile ilgili yaptığım güncellemeler için launcher'ı terkrar indirmeye gerek olduğu durumda bu sistemi devreye alarak launcher'ı açan oyunculara "Oyunu Güncelle" butonu görünüyor. Butona tıklayıp yeni sürüm launcher'ı otomatik indiriyorlar. Bu süreçte sunucu sahibi olarak hiçbir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Ayrıca duyuru sistemi geliştirildi. Artık eklediğini duyurulara external link ekleyebiliyorsunuz. Böylelikle duyuru başlığına tıklayan kişilerde otomatik olarak tarıyıcı açılacak ve sizin belirlediğiniz linke yönlendirilecek.
Launcher her 30 saniyede bir kendi cache'ini tazeliyecek şekilde ayarlandı. Yeni bir duyuru eklendiğinde en geç 30 saniye içerisinde oyuncularınız görebilecektir.
Ayrıca hile ile mücadele etmek için sunucularınızda kullanılan hilelerin videolarını özelden bana atabilirseniz sevinirim :)
Launcher güncellemesi geldiğinde görünüm bu şekilde olacaktır.
Ekli dosyayı görüntüle 2019

Yönetici paneline eklenen alan.
Ekli dosyayı görüntüle 2017

DF
-Güncelleme v1.0.03 Tarih 19.08.2019
Artık launcher güncellenebilir hala geldi. Hile ile ilgili yaptığım güncellemeler için launcher'ı terkrar indirmeye gerek olduğu durumda bu sistemi devreye alarak launcher'ı açan oyunculara "Oyunu Güncelle" butonu görünüyor. Butona tıklayıp yeni sürüm launcher'ı otomatik indiriyorlar. Bu süreçte sunucu sahibi olarak hiçbir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Ayrıca duyuru sistemi geliştirildi. Artık eklediğini duyurulara external link ekleyebiliyorsunuz. Böylelikle duyuru başlığına tıklayan kişilerde otomatik olarak tarıyıcı açılacak ve sizin belirlediğiniz linke yönlendirilecek.
Launcher her 30 saniyede bir kendi cache'ini tazeliyecek şekilde ayarlandı. Yeni bir duyuru eklendiğinde en geç 30 saniye içerisinde oyuncularınız görebilecektir.
Ayrıca hile ile mücadele etmek için sunucularınızda kullanılan hilelerin videolarını özelden bana atabilirseniz sevinirim :)
Launcher güncellemesi geldiğinde görünüm bu şekilde olacaktır.
Ekli dosyayı görüntüle 2019

Yönetici paneline eklenen alan.
Ekli dosyayı görüntüle 2017
hile engelinden kastınız process.kill se pek işe yaramıyor
c++ la direk dosya kontrolüne erişin .
Öbür türlü sql den bir txt yazmanız gerecek anlık güncelleme için ayrıca bir açık daha var . Ben güncellemezem eski hileleri kullanabilicem .
O yüzden bende açılışa update ekranı koyun ve bu ekran önce güncellemeyi kontrol etsin sonra launcherı açsa
daha iyi olabileceğini düşünüyorum

DF
hile engelinden kastınız process.kill se pek işe yaramıyor
c++ la direk dosya kontrolüne erişin .
Öbür türlü sql den bir txt yazmanız gerecek anlık güncelleme için ayrıca bir açık daha var . Ben güncellemezem eski hileleri kullanabilicem .
O yüzden bende açılışa update ekranı koyun ve bu ekran önce güncellemeyi kontrol etsin sonra launcherı açsa
daha iyi olabileceğini düşünüyorum
Yorumun için teşekkürler ancak launcher sürümü eski olması durumunda oyuna giriş yapamıyorsun. Oyunu başlat butounu güncel sürümü indir oluyor.
Engelleme konusunda şu an hala araştırma içerisindeyim.

DF
--Güncelleme v1.0.04 Tarih 22.08.2019--
Hile engellemesi için ilk temelleri atıldı. Sisteme yüklediğiniz hile programları kişinin bilgisayarında yer alıyorsa ve aktifse sisteme yakalanıyor. FiveM ve program otomatik bir şekilde kapatılıyor. FiveM launcher açıkken görev yöneticisine erişimi kestim. tasklist üzerinden launcher crashlenirse FiveM bağlantısı kesilmiyor ve kişiler hile yapmaya devam edebiliyor. Ama isterseniz bu engeli panel üzerinden kaldırabilirsiniz. Sizlere önerim cmd.exe ve Taskmgr.exe (Görev Yöneticisi) bunları da engelli uygulamalar listesine eklemeniz. Panel tarafı aşağıdaki gibi görünmektedir. Dosyaları sürükle bırak ile yükleme işlemini yapabiliyorsunuz. Yükleme tamamlandıktan sonra sistem otomatik bir hash üretiyor ve db tarafına kayıt işlemini yapıyor. Eklediğiniz bir programı daha sonra kendiniz kara listeden silebiliyorsunuz. Buraya yüklediğiniz dosyalar anlık olarak launcher tarafında güncellenmektedir. (Sunucu durumuna göre biraz zaman alabilir) Hile ile elde ettiğiniz tüm .exe dosyalarını yüklemeniz gerekmektedir.
Video
2150

DF
gerçekten başarılı benzerini sql üzerinden yapmıştım .
Lakin uzun bir araştırma sonucu hex olayının ve procsess.kill in işe yaramadığını gördüm.
maalesef cheat enginenin engellenme surmu çok çok az bir ton sürümü var ve hexlerini otomtik olarak değiştirmek mümkün oluyor
O yüzden en güveneli yönetmi C++ ile bir hex finder geliştirmeniz daha başarılı olacağını düşünüyorum, hile programlarının kod işlevleri hemen hemen aynıdır .

Hayrılı satışlar ..

DF
Kısacası söylemek istediğim şudur ; Procsess.Kill bu konuda maalesef yetersiz kalıyor

DF
Satışlar devam etmektedir. Deneme sürümü için son 1 sunuculuk yer kalmıştır.

--Yeni güncelleme sisteme eklendi 24.08.2019--
Artık launcher'ı kullanan kişilere istediğiniz dosyayı istediğiniz konuma indirtebileceksiniz. Yapmanız gereken indirilmesini istediğiniz dosyanın hangi konuma inmesi gerektiğini yazmanız. (Fivem folder'ı altına bir konuma indirme işlemi yapar.) Daha sonra indirmesini istediğiniz dosyayı seçin veya "Buraya Sürükleyin" yazısı üzerine sürükleyin. Sistem otomatik olarak her sunucu için ayrı dosya barındırır. Yani y sunucusu da sizinle aynı dosyayı yüklediğinde bu dosyalar kesinlikle karışmaz. Launcher açılırken otomatik olarak dosyaları kontrol eder ve dosyaları yeniden indirir. Sil butonuna tıkladığınızda oyuncularınız o dosyaları artık indirmez ancak daha önceden indirmişse o dosyaları oyuncunun bilgisayarından silmez.

2181

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!