Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Anadolu Roleplay l (GREEN GANG-LSSD-EMS-LSPD) EKIP ARANIYOR!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheDarkside

Üye
FT Kullanıcı
Anadolu Roleplay hakkında ;
09.07.2020 Tarihinde hizmete giren sunucumuz en son scriptleri bulundurmaktadır. Anadolu RP yönetim ekibi olarak sunucumuzda oynamakta olan user'larla hiçbir şekilde yönetim user ilişkisi yoktur tamamen samimiyet ve dostluk çerçevesi altında iletişim kurmaktayız. Destek konusunda Ticket sistemi üzerinden yazılı olarak daha hızlı çözüm üretmekteyiz. 7/24 sizinle ilgilenecek kaliteli yönetim ekibimizle sizler ile birlikte eğlenmeye ve zaman geçirmeye hazırız.

Ekiplere tanınan özellikler :

-Gang'lerin kendilerine ait hoodları ve üstünlük kurabilecekleri illegal mekanlar ( Haraç sistemi )
-Sunucumuz da üç aile slotu mevcut, ailelere donate olmayan malikane tahsis ediliyor.
-Sunucumuzda rol pası yapan yönetim ekibimiz mevcuttur.

-Haftada 3 gün etkinlik günüdür.

İLLEGAL MESLEKLER :

ARAÇ PARÇALAMA ,KENEVİR,METH ,KÖŞETUT
SOYGUNLAR ;
Tüm Bankalar Soyulabiliyor. Merkez bankası normal bankadan 5 kat daha fazla veriyor.
Banka aracı soygunu , Kuyumcu soygunu , yat soygunu , market soygunu ve atm soygunu

Kişi lootlanabiliyor ve ölüsü de lootlanıyor. ( POLİS LOOTLAMAK KESINLIKLE YASAK ! )

FPS optimizasyonu (gereksiz bulunan Mod'lu herşey kaldırılmıştır.) FPS ÖNCELİĞİMİZDİR.
7/24 Ticket ve Destek Sistemi
DİSCORD ADRESIMIZ ;

.

Son düzenleme:
Burası birlik ya da ekip tanıtım bölümü server tanıtım bölümü değil konu tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!