Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Alyrix Dolandırıcılığı Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sado

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yönetici
Administrator
Web sitesi
sadicanozkaya.com.tr
Merhaba değerli forum üyeleri bu konu hakkında çok fazla konu açıldı genel olarak tek bir konu açıp nokta koymak istedim.

Kendisine saatlerdir ulaşılmıyor tüm hesaplarını kullanmayı kapatmış gibi gözüküyor.

Birden fazla kişiyi binlerce lira dolandırıp toz olmuştur.

AlyrixV AlyrixV alyrix2 alyrix2 alyrixv3 alyrixv3 hesapları kalıcı olarak yasaklanmıştır.

Müşterilerinin mağduriyetini iade şeklinde giderinceye kadar yasaklı kalacaktır.

Diğer Dolandırıcı mağdurları yeni şikayet konusu açmak yerine yorum olarak bildirebilirler.

Konu altında troll ve gereksiz mesajlar silinip yasaklama işlemi uygulanacağını unutmayın iyi forumlar.

:d pek şaşırılcak bir durum değil. Geçmiş olsun arkadaşlara

Fivem bank tosun alyrix ahahakwbbw

abi cocugun bi yere kactıgı yok okuldan cıktık beraber hatay usulü tavuk döner yiyoz şu an

Sözde sunucu açıcaktık 1 hafta boyunca paketi yapıyoruz vs diye oyaladı sonra bi anda ban yedim dediği şey vazgeçtik vedalaşmayı sevmem :cool:

adam gelince nick değişcek dolandırıcılığa dewam sonra

adam gelince nick değişcek dolandırıcılığa dewam sonra

Dolandırıcılık sadece dolandırıldığında oluyor, konu içinde de bahsettiğim gibi iade geçer veya yapılan işi %100 şekilde teslim ederse problem yok. Müşteri onayı ile hareket ediyoruz. Müşteri onaylamadan kişinin banı açılmaz.

Kişinin telefon numarası mevcut bende, şikayetçi olmak ve yasal süreç başlatmak isteyenlerle paylaşabilirim.Kendisi beni de dolandırmaya çalıştı fakat ben temkinli davrandığım için oyununa gelmedim.İlk etapta kendisini terbiyeli,saygılı ve sevecen biri olarak tanıtıyor ve güven sağladıktan sonra vurup gidiyor.Benim tek hatam sadece bu kişinin iyi niyetli olduğunu düşünerek bir başkasına önermek oldu ve şuan dolandırılan kişi de kendisi ne yazık ki. Sıkıntı çeken herkese geçmiş olsun.

Kişinin telefon numarası mevcut bende, şikayetçi olmak ve yasal süreç başlatmak isteyenlerle paylaşabilirim.Kendisi beni de dolandırmaya çalıştı fakat ben temkinli davrandığım için oyununa gelmedim.İlk etapta kendisini terbiyeli,saygılı ve sevecen biri olarak tanıtıyor ve güven sağladıktan sonra vurup gidiyor.Benim tek hatam sadece bu kişinin iyi niyetli olduğunu düşünerek bir başkasına önermek oldu ve şuan dolandırılan kişi de kendisi ne yazık ki. Sıkıntı çeken herkese geçmiş olsun.

Sizin için biraz sıkıntılı olmuş ama herkese geçmiş olsun hocam.

Kişi forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılmıştır bir çok kişiyi dolandırdığı ve iade yapmadığı görülmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!