Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Als Roleplay |05.12.2020 Wipe | Çete Ve Aile Ekipleri Aranıyor

proxdza

Üye
FT Kullanıcı
Sunucumuz Öncelikle Sosyal Rp Arayan Arkadaşların Gelebileceği Bir Sunucudur. Eğer Amacınız Polat alemdar gibi gunrp rolü ise yanlış yere geldiniz.

Gelen Ekiplerin Bize Karşı sordukları genel soru Yönetim Adaletli mi?
Yönetim Kadromuz Tamamen Adaletlidir. En Ufak Hatayı Bile Gözden Kaçırmayıp Hiç Bir Taraf Tutmamaktadır. Aksi Halde Anında Yetkisi Alınır ve Yaptırım Uygulanır.

Sunucu Alımlarımız 16+ Olmak İle Birlikte 150+ Saati Bulunan Kişiler Kayıt Yaptırabilir.

Sunucumuz 40 Kişilik Aktif Bir Kitleye Sahiptir.

Rolün Daha Ağırlık Olması Amacı İle Sunucumuz Orta Ekonomidir.

Sunucumuzda Grove, Vagos, Aztecas Adlı Çeteler Boştadır. Çetelerin Her birine Modlu Hood Tanınmaktadır.

Aile Alımlarımız Aktifdir.

Çetelere Sunulan Yardımlar:
Modlu Hood
3x Sopa 2x Muscle Araç

Ailelere Sunulan Yardımlar:
Malikane
2x Bıçak 2x SUV Araç (Yardımlar Kişi Sayısına göre değişiklik gösterebilir)
Not: Sunucu Daha yeni wipe yediği için silah yardımı bulunmamaktadır. Kişi Sayısına göre sadece yapılan yardımın miktarı değişiklik gösterebilir.

Aile İçin Gereken Kişi Sayısı En Az 6'dır En Fazla 17'dir
Çete İçin Gereken Kişi Sayısı En Az 5'dir En Fazla 15'dir

Sizide Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız!

Detaylı Bilgi ve Aramıza Katılabilmek İçin:

Son düzenleme:
Mükkemmel ve harika bir sunucu modları dahil yetkili ekibi çok ilgili oynadığım en iyi sunucu

oynadığım en iyi sunuculardan birisi yönetim ekibi olarak herkeze teşekür ederim adaletli bir sunucu

Sunucunun fps kalitesi olsun adminlerin iyi ve anlayşlı ve ilgili olması bir yana burda oluşan arkadaşlıklar her şeyden daha kıymetli bu yüzden burayı seçtim ?

Sunucunun fps kalitesi olsun adminlerin iyi ve anlayşlı ve ilgili olması bir yana burda oluşan arkadaşlıklar her şeyden daha kıymetli bu yüzden burayı seçtim ?
Teşekkürler.

Hayatımda oynadığım en güzel server ve yetkili kadrosu olarak anlayışlı kaliteli bir server.

Şuana kadar gördüğüm en güzel en iyi sunucu yetkili ekibi desen şampiyonlar ligi kadrosu gibi :D tamamen kaliteli bir server.

Şahsen sunucuda kendimde rol yapmaktayım gerçekten güzel bir server fps'i yüksek kaliteli içerikleri olan bir yer. Eğer gerçekten rol yapacak bir yer arıyorsanız gelip bize katılabilirsiniz.

Çok İyi Server Fivemde Gördüğüm En İyi Sunuculardan Birisi Fpsi Gayet Çok Yüksek Modlu Araçlar Olsun Falan Baya Sarıyor :)

Güncel

Vagos, Aztecas, Grove BOŞTADIR!

Ballas- Bloods- Vagos-Aztecas Boştadır!

Bloods Ve Ballas Boştadır!

Bloods Ve Ballas Boştadır!
+

Bloods, vagos ve Ballas Boştadır!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!