Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım almez-phoneV2 [ESX&QBUS] META ITEM

almez

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba dostlarım, bugün benim için yeni bir gün. Yaklaşık 2 yıldır devam ettiğim fivem sektörüne devam etmeme kararı aldım, artık script geliştirmeyeceğim.
Geçen aylarda leaklenip şifreli halde paylaşılan telefonumu paylaşmak istedim, Qbus'ta main.lua bana ait değildir sadece başka bir telefonun üzerinde kendi telefonumu giydirip fonksiyonlarını kendime göre düzenledim, ESX sürümü kadar stabil çalışmıyor olabilir. (ESX sürümü de elimdeki son hali mi değil mi emin değilim.) Herhangi bir şekilde destek vermeyeceğim, bu telefonu kendi geliştireceğiniz telefonlara referans olsun diye paylaşıyorum. Üzerinde gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra isteyen satışını yapabilir, lütfen benim telefonumun UI'sini ve back-endini kendiniz düzenlemeden satışını yapmayın, sorunsuz bir hale getirip paylaşan olursa da çok mutlu olurum. Kendinize iyi bakın, sözlü tartışmaya bile girmenize değmeyecek bir oyun için birbirinizi kırmayın.

Not: /telal ile telefonu alıp itemi kullanarak açabilirsiniz.

Discord: almez#9087
Preview:
Download: -

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!