Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

▪ ?????? ???????? ▪

Roix

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
steamcommunity.com
Discord
R o i x#3349
sunucumuza erişim sağladığınızda $2000 ikramiye ile başlayacaksınız. Sunucumuz gerçekçi (Hard) ekonomidir. Sunucumuzdaki bütün nesnelerin fiyatı özel olarak ayarlanmıştır. Sunucumuzdaki envanter sistemi disc envanter sistemidir. Bu envanter sisteminde dupe vb. hoşnut karşılanmayacak eylemler gerçekleştirilememektedir. Disc envanter sistemi çoğu sunucuda hatalı iken bizim sunucumuzda 20 günü aşkın çalışmalarımızın sonucunda hatasız çalışmaktadır. Sunucumuz whitelist sunucudur, sunucumuza launcher ile erişim sağlayabilirsiniz. Makinemiz Ryzen 9 3900x işlemcili 32gb ramli makinedir. Paketteki scriptler özel olarak kontrol edilip diğer scriptler ile hatasız çalışması için baştan düzenlenmiştir. Hem bu sebepten dolayı hemde makinenin diğer sunuculara göre daha iyi bir makine olmasından dolayı tabi ki sisteminiz elverdiği şekilde alabildiğiniz en yüksek fpsi alırsınız.

Whitelist Meslekler
▪ Mekanik
▪ Polis
▪ Doktor
▪ Savcı
▪ Galeri
▪ Taksici

İllegal Meslekler
▪ Detaylı Ot (Gübre ve Tohum Nesneleri ile Ekip Biçme)
▪ Ot Toplama, İşleme, Satma
▪ Kartlı Banka Soygunu
▪ Kartlı Mücevher Soygunu
▪ Detaylı Market Soygunu
Banka Aracı Soygunu
Van Aracı Deposu Soyma Görevi

▪ Araç Parçalama
▪ Ev Soygunu

Legal Meslekler
▪ Altın Arama, İşleme, Satma
▪ Zeytin Toplama, Satma
▪ Portakal Toplama, Satma
Patates Toplama, Satma
▪ Lisanın Görevleri

24544
24543 24545

Güncel

Gayet Kaliteli Bir Sunucu. Tavsiye Ediyorum

+rep
Sunucuda ki paketler olsun, modlar, olsun ve saygı olsun hepsi çok iyi gördüğüm en iyi sunucu

Sunucuda ki paketler olsun, modlar, olsun ve saygı olsun hepsi çok iyi gördüğüm en iyi sunucu +REP BABANIZ BU SUNUCUYU BEGENDİ

+REP Güncel scriptler mevcut oyunun kalitesini girdiğiniz andan itibaren farkediyorsunuz oldukça güzel ve kaliteli bir sunucu herşeyi ile beraber güzel ve destek görmesi gereken bir yer.

Güzel sunucu güncel scriptler ve ilgili yönetimi mevcut. +REP

Günlerce saatlerce emek verilip hazırlanmış bir sunucu. Emeğinin karşılığını sonuna kadar hak ediyor.

+Rep İlgili yönetim, kaliteli ve gelişmekte olan bir sunucu. Kesinlikle oynamanız gereken bir yer tavsiye ederim.

+rep Gelecek vadeden bir sunucu yeni açılmasına rağmen. Konuyu görüp sunucularına katıldım gerek yönetim ekibi olsun gerek paketleri
(scripts) olsun on numara bir sunucu. Şimdiden yerinizi alın derim iyi oyunlar.

Yönetim ekibi olsun, server kalitesi olsun her şey muazzam. Kesinlikle geçirdiğiniz zamanın, verdiğiniz emeğin karşılığını alıyorsunuz. Daha güzel yerlerde görmek dileğiyle.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!