Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

AkSunucum.com Müşteri Yorumları

Sado

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yönetici
Administrator
Web sitesi
sadicanozkaya.com.tr
Örnek Yorum;

BamBamHosting Firmasından teamspeak3 ve vds hizmeti kullanmıştım , teknik bilgileri pek yok fakat müşteri ilgileri çok iyiydi yardımcı olmaya çalıştılar ddos koruması kısmında bir garanti vermemişlerdi ona bağlı olarak ta sıkıntı yaşadık sürekli saldırı almıştık lakin söylemişlerdi zaten o yüzden bir şey diyemeceğim fiyatı ucuz destek taleplerine ortalama 3 saat içinde cevap veriyorlar benim yaşadığım tecrübelerim bunlardır.

Bölümün Amacı =

Bir piyasa yorumcusu olarak arkadaşları tebrik ediyorum. Çok ucuza sunucu veriyorlar. Şaşırıyorum bazen bu kadar ucuza nasıl veriyorlar. Hat tutarları & işlemci masrafları belliyken hayret ediyorum. Hiç deneyimleme fırsatım olmamıştı. Koruması nasıldır. Nasıl destek verirler. Sadece ucuz olduklarını biliyorum

Sunucumuzda uzun süredir Aksunucum vds'ini kullanıyoruz. Gerçekten piyasanın çok altında ve yüksek performanslı sunucu sağlıyorlar. Aksunucuma geçene kadar çok sayıda DDoS saldırısı alıyor ve kullandığımız firma bunu önleyemiyordu. Aksunucum ile çalışmaya başlamamızın ardınan aldığımız DDoS saldırılarından etkilenmiyoruz ve her türlü konuda hızlı bir şekilde destek sunuyorlar. Bu özverili çalışmalarından dolayı çalışan arkadaşları tebrik ediyorum.

Yakın zamanda sunucularını DGN'ye taşıdılar ve taşıma süresi boyunca geçen vakti ekstra 2 gün olarak hesabımıza eklediler.

aksunucum kullanan başka bir kişi varmı yorum yapabilirmi almayı düşünüyoruzda

int connection failed hatası felan veriyormu

7 Aydır AKSUNUCUM ile çalışıyoruz Çalışmayada devam edeceğiz

int connection failed hatası felan veriyormu çünkü 1 ay almıştık ve bu hatadan dolayı hosting değiştidik

bir müşterimi yönlendirmiştim, 50 kişinin üstüne cıkınca server interputed verip cöküyordu sebebi ise, cpu ve ram limitlemesi veya hat limiti koymaları buna rağmen iade yapmadılar, müşteri gönderdiğime pişman oldum, önermiyorum.

siz hangi hostingi kullanıyorsunuz

Burası Soru / Cevap kısmı değildir , AkSunucum müşterilerinin şuana kadar edindikleri tecrübelerini yazmaları gerekmektedir lütfen yazmayınız.

Tartışma / Sohbet Kısmına bu konuyu açabilirsiniz.

Kendileriyle daha önce işbirliklerim olduğu sahiplerini yöneticilerini tanıdığım gayet nezih firmalardan biri, gerek gönderdiğim müşteriler olsun gerek zamanında kullandığım hizmetler olsun gayet ucuz ve iyiydi.Bu fiyatlarda hizmet alabileceğiniz en iyi hosting firmalarından.Tecrübelerim bunlardır.

Radorede olduklari dönemde kendilerinden makine almıştım sıkıntılar yaşadım ama anında destek sunuyorlar ilgi alakaları gayet güzeldi.

Valentine'nin dediği gibi Radore zamanında oradan makinemi almıştım kendileri ddos koruması ile ilgili bir iddiaları yok zaten herhangi bir saldırı da almamıştım makinem radore zmanında çok düştü sorunlar yaşadım.Sonrasında bundan 1 ay önce 50TL değerinde bir makine daha aldım hatlarını denizliye aldıkları için sorun yaşamıyacağımı söylediler ve öyle de oldu sadece anlık kopmalar oluyordu yani fiyat olarak gayet ucuz diyebiliriz.

Sorunsuz biçimde botlarımız aktif gerçekten kalitelis hizmet ?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    92.5 KB · Görüntüleme: 82
olur olur yeriz yeriz mükemmel ve ötesi <3

Eylül - Ekim 2020 ayları arasında sunucularını kullanmıştık şuan nasıl bilmiyorum ancak o zamanlar bizim sunucumuzu karşılayamıyorlardı. FiveM konusunda bilgisiz teknik ekip gibi bir kaç sorunları var onun dışında gidip-gelmeler ve bir kaç kritik sorunu vardı. Oradan sonra şuan ki isimi ile DataFex'e geçmiştik, Aksunucum bize karşı pek iyi bir hizmet verememişti.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!