Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Adam akıllı yayın yapıp sosyal rp yapabileceğim bir sunucu arıyorum yaş ortalaması mümkünse 18+

Alesta Roleplay Sunucumuz hakkında genel bilgilendirme;

Sunucumuz, Alesta Roleplay ilk defa 2018 yılında kurulmuştur daha sonrasında 2021 yılında ara verilmiştir. Maddi ve Manevi her türlü açıdan bizleri tercih eden kullanıcılarımızdan edindiğimiz tecrübe ile Türkiye'nin FiveM platformundaki Tekrardan en büyük oyun sunucusu olmayı hedefliyoruz; 2018 - 2019 - 2020 - 2021 yılında Türkiye'nin en çok tercih edilen FiveM sunucusu olmaya hak kazandık. Tekrardan sizlere hizmet verip keyif almanız amacı ile bir projeye giriş yapmış bulunmaktayız. Bu proje kapsamında bizleri yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkür ederiz. Kısacası; Alesta Roleplay her hangi bir maddi kazanç elde etmediği takdirde bile aktif kalacak nadir sunuculardan bir tanesi olarak FiveM Türkiye platformu içerisinde aktif hale gelmiştir. Bu Yolda Bizlere Her Zaman Destek Veren Sizleride Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
discord.gg/alestarp

DF
OceanV Roleplay olarak amacımız eskisi gibi özlenmiş olan rol ortamını tekrar canlandırmak. Deneyimli yetkili kadrosu ve içindeki güzel oyuncular ile bunu hedefleyerek başladık ve adım adım hedefimize doğru gidiyoruz. Sizleride aramızda görmekten onur duyarız. Daha detaylı bilgi almak isterseniz discord.gg/oceanvrp
074584688df76b705c63ede01847edef.jpg

OceanV RolePlay​

DF

DF
Arkadaşlar merhabalar, sosyal rp ve hard rp dönen adam akıllı sunucu arıyorum. Yayın ve video çekimleri yapacağım. Şimdiden teşekkürler.
1 Ocakta açılacak olan sunucumuz tam size göre sosyal agirlikli sunucumuzda gerektiginde olan gunrplerle ve özel scriptlerimizle oyun deneyiminizi üst seviyeye çıkartmak icin uğraşıyoruz eğer bir şans vermek isterseniz discord.gg/dayv

DF
Arkadaşlar merhabalar, sosyal rp ve hard rp dönen adam akıllı sunucu arıyorum. Yayın ve video çekimleri yapacağım. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba
15 Nisan Cumartesi günü yeni açılacak sunucumuzda sizleri görmek isteriz sunucumuz hem sosyal hem de illegallere olanak tanımakta yani hiç bir taraf sıkılmayacak
discord adresimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz ve ya Mutluuu#0001 discord nickim ekleyip benle iletişimede geçebilirsiniz

DF
-yorumu düzenledim silemediğim için.

DF
Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 84287

BABATOMY ROLEPLAY

●- Hard Rol - Orta Ekonomi ile seyir zevki yüksek roller
●- Amerikan polis sistemleri ve gerçekçi iç yönetim işleyişi.
●- Legal ve İllegal meslek çeşitliliği.
●- Düzenli etkinlikler ve Sosyal etkinlikler
●- Optimize edilmiş sistemler ve mekanlar.
●- Türk kökenli Aile, kartel ve baron gibi roller yok, Türk isimli karakterler bulunmaktadır
●- Sunucu kapanıp da emeğinizin yok olması gibi bir durum yok!
●- Saatlerce destek de beklemek veya boşuna zaman kaybetme gibi bir durum yok.
●- Admin power kavramı söz konusu dahi olamaz
●- Yapılan hataları görmezden gelme gibi bir ihtimal yok!
●- Donate araçlarımızın satışları yoktur, oyunda in game süreye göre item ve araç alabilirsiniz.
●- Discord Adresimiz :
●- Yaş sınırı : +18
●- Aktif bir şekilde whitelist alımları devam etmektedir
●- Çete ve holding, LSPD, LSSD, SASP alımları aktif şekilde devam etmektedir
●- 7/24 Yetkili ekibi
●- Ekiplere Ücretsiz işletmeler ve dahası
●- Çete veya custom çetelere mekan ve interior imkanı
●- Holding açmak için en az 9-10 kişi olmalısınız
●- YETKİLİ EKİP ALIMLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

SUNUCU ŞUAN BETA OLARAK AÇIK SOSYAL RP İÇİN KARAKTER BACKGROUNDLARI ÖNEMLİ O YÜZDEN SİZİDE BEKLİYORUZ.

DF
EMS tek başıma üstlendiğim
şu an 50-60 civarı çeken bir sunucuda oynamaktayım (23:30 civarında) burada bir EMS ekibi çekip onlarla yer almak istiyorum EMS'de .
Eğer siz de arzu ederseniz bir konuşalım, sunucuda eksik gördükleriniz hakkında da sunucu yönetimi ile konuşmak çok kolay olacaktır sanıyorum ki ems tarafında uzun süredir ekip arıyorlarmış.

Shorwéd'#2213 iletişim için dc budur.

DF
10.06.2023 Tarihinde QuantumV isimli sunucumuzun ilk sezonuna start veriyoruz. HardRP ve Sosyal tabanlı bir sunucudur. Dilerseniz detayları veya taleplerinizi discord üzerinden bize iletebilirsiniz.

DF

Ekli dosyalar

• rpem.png
    rpem.png
    46.5 KB · Görüntüleme: 0
Aile mafia gibi saçmalıkların olmadığı, Sosyal rp üzerine, +18 yaş sınırı bulunan, ve Fivem türkiyede bulunmayan özel scriptler için Change-log kanalına göz atmanız yeterlidir.

DF
İyi günler diliyorum, .mergen. yazarsan senle özel olarak ilgilenebilirim teşekkür ediyorum.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!