Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Açacağımız yeni sunucumuza Ortak arıyoruz

loyaltyxdd

Üye
FT Kullanıcı
Herkese merhaba

Fivem TR nin şuanki berbat durumu çok açık ve bunu durdurmak için bir sunucu açmaya karar verdik . Sunucumuz eski güzel , gerçekçi ve sürükleyici rollerin geçeceği bir sunucu olacaktır . Ekipçe bu işte ustayız . Kendi adıma konuşmak gerekirse 2018 den beri sunucu açıyorum bu 19. sunucum olacak kimi zaman tuttu kimi zaman tutmadı bazen paramız olmadı bazen çevremiz yoktu imkansızlıklar oldu vesaire evimden ayrıldım bu tür durumlar yüzünden sunucularım çok uzun ömürlü olamadı . Ama bu sefer gerçekten ben ve ekibim uzun vadeli adam akıllı bir sunucu açmak istiyor. Yönetim sistemimiz community sistemi gibi bir sistem . Founder sistemi yok 7 8 Kişilik bir Proje lideri ekibi var ( Aslında founder sistemi ) bu ekibin her bir üyesi farklı bir birimle ilgileniyor devlet kurumu gibi . Bir adam İllegal ekiplerle ilgileniyor bi adam mali işlerle bir adam yetkili ekiple vesaire ... Hani diyeceksiniz ki ortak çok olursa kavga tartışma vesaire olur . Bu aklımızdaki sistemle kimse kimsenin işine karışmayacak ve gerçek aile ortamı yaratacağız bu sebeple herhangi bir anlaşmazlık olmayacak . Bir kısım yetkilimiz var bir kısımda oyuncumuz var Maddi şeyleri ben karşılıyorum . Sunucumuz açılınca gerekli yerlere reklamları vereceğiz . Yayıncı kiralayacağız vesaire aklımızda bir çok plan var daha fazlası için discorddan beni ekleyebilirsiniz : loyaltyxdd

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!