Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

RedM 7th Süvari Birliği [ 7th Cavalry Regiment ]

torlakx

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar öncelikle merhaba;

Biz ekip olarak uzun süredir RedM platformunda rol yapmaktayız evren ve nasıl rol yapılması ile ilişkin çoğu bilgiye sahibiz sizleri de aramızda görmek isteriz.

Ekibimiz +18 olmakla beraber rol yapmayı seven kişilerle dolu ekibimiz çok kalabalık değil ama şu an için 6 kişiyiz.
Gireceğimiz sunucularda aradığımız sadece 2 şey bulunuyor;
*At için yardım
*Police JOB geri kalanı ise oturup bizlerle rol yaparken keyif almanızdır.

Hemen daha fazla uzatmadan size ne yaptığımızı ve nasıl bir rol izlediğimizi anlatayım.

7th Süvari Birliği 1866'da Amerika Texas'ta kurulmuş atlı savaş ekibidir. Ana amacı isyan bastırmak, Kızılderili yerleşkeleriyle savaşarak bölgeleri ele geçirmek ve tehlikeli kanun kaçaklarını kanuna teslim etmektir. Bildiğiniz üzere şerifler polisler kasaba dışı devriye atamaz. Bu durumda Süvari birlikleri çağırılarak tehlikeli bölgeye devriye atılması istenir. Bu sayede avlanan vatandaşlar, yük taşıyan vatandaşlar, postacılar, oduncular rahat bir şekilde mesleklerini haydutlardan korunarak yapmaya devam edebilirler. Bildiğiniz gibi vahşi batıda en çok olan bir başka şey haydutlar ve bunlara şerifler ve polisler ksabaya gelmedikleri sürece müdahale edemiyorlar bu yüzden de süvari birliği çağırıp yardım istemektedirler. Süvariler Orduya bağlı oldukları için şeriflerden ve polislerden emir almaz ve kendi hiyerarşileri vardır. Ancak baş şerif süvari birliğine emir verebilir. Bunun nedeni rütbe üstünlüğünden değil; Şerifler kasabanın sahibi olarak kabul edildikleri için onlara emir verebilir yardım isteyebilir.

7th Süvari Birliği marşı ;

38838

Süvari kıyafetleri ; (Rütbeye göre renk değişmektedir.)
38839
-------------------
38840

Ekibe katılmak için ; ' Torlak X#2996 discord adresine ulaşabilir ve ya adresinden beni bulup bana ulaşabilirsiniz.

İlginç ve alışılagelmişin dışında bir rol birimi,
Umalım aradığınız sunucuyu bulursunuz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!