Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

7EDGE Roleplay I Adalet Bakanlığı - LSMS - Gang Alımları Açıktır !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LuciferPegnatom

Üye
FT Kullanıcı
SPOILER_connecting.png

Neden 7EDGE Roleplay Sunucusuna Katılıyım ?

1 - Yaşın Sınırı Yok ; Roleplay Bilen Her Kardeşimiz Bizim Sunucuda Oynayabilir Yaşı Küçük Diye Alınmamazlık Yapılmaz .

2 - Yönetim Ve Yetkili Ekip Siz Altıma Sıçtım Nasıl Temizlerim Deseniz Bile Size Yardım Ederler
3 - Sadece Fivem Kitlesi İçin Sunucumuz Yok , Arkadaş Edinmek İstiyenler Bu Sunucuda Bulunuyor , Rainbow , Valorant , LOL , Fivem Vs Birlikte Oynayabilceğiniz Ortam
4 - Sunucuda Olanlar Roleplay Bilmeyenler'e Bile Yardımcı Olurken Bir Yandan'da Birlikte Oyun Oynayabildiğiniz Arkadaş Ortamı Var
5 - Sunucuda Temel Kural Eğlenmek , Gülmek Zevk Almak , Ne Kimse Destek'de Kavga Ediyor Nede Sataşmalar Oluyor Rollerden Dolayı
6 - Hata Yapıcam Diye Korkma İhtimalin , Ronaldo'nun Trabzonspor'a Transfer Olması Gibi Bir şey , Me/do Hataları , Anlık Rolde Heycanlanarak Ufak Tefek Rol Hataları Desteklik Olmuyor
7 - Matematik Sınavın Mı Var ? Kimya ? Biyoloji ? Proje Ödevin , Farketmiyor , Odalarda Yayın Açıp Birlikte Kişisel Hayatlarımızda'da Yardımcı Oluyoruz
8- Bu Yazdıklarımdan Sunucu PUBLİC Sunucu Mu ? Sorusunu Düşünebilirsiniz , HAYIR Bildiğimiz FİVEM Sunucusu Ama İçerideki Herkes Birbiriyle Çok Samimi Cana Yakın Olduğu İçin Garip Gelebilir Size .

Sunucumuz 07.02.2021 Tarihinde Açıldı . Daha Yeni Bebek Doğuyor . Sunucumuz 2 Gündür +35 Çekiyor , Ki Discord Sunucumuz Zaten 60 Kişi Civarı O Yüzden Daha 2 Günlük Olmasına Rağmen +35 Çekmemiz İyi Başarı .

Peki Kardeşim / Birader / Abi İyi Güzel Sunucunun Temel Amacını Anlattında Sunucu Özellikleri Nedir Onlarada Değinsen ?

1 - Sunucu Arcade Sunucudur . ( Arcade Diye Köprülerden Uçmalar , Spor Araç İle Dağdan Gidecek Kadar Arcade Değil )
2- Ekonomisi Hard Değil ( İllegal Saatde 30-60 k Farmlayabiliyor , Legal İse Saatlik 15-20 K )
3 - Meslek ( İllegal , Legal ) Sınırı Yok İstediğiniz Kadar Kasabiliyorsunuz
4 - Herkes Eğlenmeye , Stresini Atmaya Çalışıyor
5 - Sunucu GunRP Değil Ama , Tadında GunRP Dönebiliyor Ve Kisme Desteğe Çıkmıyor Çünkü , İki Tarafda Eğleniyor :)
6 - HeadShot Yok , 2 Vuruş Oluyor Kafadan , Body Shotlar'da Uzun Sürüyor Arcade Olduğu İçin Amaç Çatışma Uzun Sürsün Eğlensin Millet
7 - Güzel Yeni , Sivil Kıyafetler , Gang Kıyafetler Vs Kıyafet Paketi Bomba Gibi
8 - Saç Çeşitliliği
9 - Modlu Araçlar Var Tabikii

10 - Benim Ekran Kartım 1. Dünya Savaşından Kalma GTX 680 , 8 GB Ona Rağmen +50-60 FPS :)
11 - Herhangi Yetkili Ayrım Gayrım Yok , Çatur Çatur Yetkilide Olsa Cezası Verilir , Adam Kayırma Asla Yok

Benim Aklıma Gelenler Bunlar , Sorularınız Meraklarınız İçin
; Lucifer Pegnatom Kullanıcı Adım Yetkilelere Beni Söyleyip Çağırabilirsiniz CANOLAR <3​

Bu Arada Ben Bir Oyuncuyum Yetkili Değilim Ama Destek Olmak Amacı İle Kendim Paylaştım Bilginiz Olsun , Eksik Görürseniz Sunucuyu Kötülemeyin AA Bak Tanıtım Bİle Yapamamışlar Diye O Yüzden Discord'a Gelip , Bütün Bilgileri Alabilirsiniz Canolar .

-----İLLEGAL İLE İLGİLENENLER ----
Banka Soygunu
Kuyumcu Soygunu
Market Soygunu
Market Kasiyer Soygunu
Kenevir Sistemi
Coco Sistemi
Kaçakçı Sistemi
Uyuşturucu Sistemi
Gold Revolver ( Blackmarket'de Satılıyor , Bağış Değil )
AP Pistol ( Blackmarket'de Satılıyor , Bağış Değil )
Deagle
Pistol
Kurusıkı
SwitchBlade

------LEGAL İLE İLGİLENENLER-----
6-7 Çeşit Legal Meslek Var , Ne Olduğunun Önemi Yok Bütün Sunucularda Aşa Yukarı Aynıdır , Ama Bazı Meslekler Yaw Buda Çok Basic Dediğiniz Klasikleşmiş Meslekler Değil
LSMS Kıyafetleri , LSMS Modlu Araçlar
LSPD Saymıyorum Çünkü Kalıcı Ve Kemik Kadro L.S.P.D. Var , Merakınız İçin , Son Model Tablet VS Her Şey Var Baba Merak Etmeyin ,

Ekli dosyalar

• SPOILER_connecting.png
    SPOILER_connecting.png
    36.2 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Merhaba konunuzu 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenleyiniz.

Dc geçersiz güncelleyebilir misiniz?

Konu tarafımca kilitlenmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!