Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz +5 Kişi ''HARD'' Roleplay Sunucu Aramaktayız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Sunucu Arıyormuşssunuz Buyrun Sunucumuza Bekleriz

-Öncelike Hepinize Merhaba Discord Sunucumuza Hoş Geldiniz. Aklınızda Sorular Oluşabilir Bunları Cevaplamak İçin Bizler Varız. Çok Normal Bir Şekilde Siz Kimsiniz Diye Kendi Kendinize Soruyor Olabilirsiniz ?

Biz Kimiz?: JustV Yönetim Ekibi Olarak Hepimiz Fivem Ortamında 1.5-2 Senedir Aktif Olarak Oynayıp Sunucularda Yetkili Olarak Veya Normal Bir Oyuncu Olarak Günümüze Kadar Gelen Yönetim Ekibiyiz.

Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?: Yukarda Belirttigim Gibi Uzun Zamandır Fivem Ortamında Bulundugumuzdan Fivem Kitlesini Oyuncularını Ve Fivemle Alakalı Bir Çok şeyi Çözmüş Anlamış Kişileriz. Yönetim Ekibi Olarak Hepimiz Bilgili Olduğumuzdan Yönetimle Alakalı Bir Problem Yaşamayacağınıza İnanıyorum Admin Power, Taraf Tutma,Oyuncuyu Ezme vs vs Bunların Hiçbiri Olmayacağından Eminiz.
Şimdi Sunucu Hakkında Sorularınızı Cevapliyalım ?
JustV Suncusu Nedir Ne Zaman Açılacak: JustV Sunucumuz Ortalama 4-5 Ay Önce Fivem Aleminde Günde Aktif Olarak 70-80 Kişiyi Oyuncu Barındıran Bir Sunucuydu Ama maalesef ki O Zamanki Aksaklıklar Yüzünden Yönetim Ekibi Olarak Kapatma Kararı Verdik Şu Anda İse Daha İyi Bir Yönetim Ekibi Ve Script Bakımından Kalite Bakımından Kendimizi Daha Çok Geliştirip Daha iyi Şekilde 13-14 Kasım Tarihleri Arasında Sunucumuza Aktif Vermiş Olacağız Umarım.

Sunucu da Aile Var mı?: Sunucumuzda Aile Var Nedeni İse Fivem Kitlesinde Bildiginiz Üzere Herkesin Rol Anlayışı Farklı Kimisi Aile Yapmak İster Kimisi Gang Onun İçin Sizleri Oyuncularımızı Kısıtlamak İstemediğimizden Aile Olacaktır Ama Belirtmek İsterim Aile Dediğimiz Zaman da Gidip Çakırbeyli, Alemdar vb Aileler Olmayacaktır Yönetim Ekibi Olarak Bunlara İzin Vermeyeceğiz Kısacası Aileler Gidip Sivilleri Ya da Herhangi Başka birisini Ben Aİleyim Diyerek İnsanların Rolünü Baltalamayacktır.

Sunucuda Ganglar Olucak mı?: Yukarıda Belirttigim Gibi İnsanların Rolünü Kısıtliyamayız Ondan Dolayı Olucaktır Gang Zaten Sunucunun Temelidir ? Ondan Dolayı Gangler Olacaktır.Öncelike Hepinize Merhaba Discord Sunucumuza Hoş Geldiniz. Aklınızda Sorular Oluşabilir Bunları Cevaplamak İçin Bizler Varız. Çok Normal Bir Şekilde Siz Kimsiniz Diye Kendi Kendinize Soruyor Olabilirsiniz ?

Biz Kimiz?: JustV Yönetim Ekibi Olarak Hepimiz Fivem Ortamında 1.5-2 Senedir Aktif Olarak Oynayıp Sunucularda Yetkili Olarak Veya Normal Bir Oyuncu Olarak Günümüze Kadar Gelen Yönetim Ekibiyiz.

Sizleride aramızda görmek isteriz

NormReklam.png

Sizleride aramızda görmek isteriz

1. ║ ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ OLD ROLEPLAY ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║
  2. ► - EDRP v2 paketi. ║►- Deneyimli ve ilgili yetkili ekip.
  3. ║►- Özel amaçlar üzerine kullanılarbilir discord botlarımız.
  4. ║►- 7/24 Aktif ticket ve destek ekibi. ║► - Güncel scriptler. ║►- Güncel log sistemi.
  5. ║►- Gelişmiş şehir sistemi ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  6. ║►- [TR] Whitelist ║►- ArcadeRP ║►- Birbirinden özel scriptler.
  7. ║►- Sunucumuz'da illegal oluşumlara ve legal oluşumlara büyük ölçüde önem veriyoruz.
  8. m veriyoruz.
  9. ║►- Çete , Lspd , Ems alımlarımız açıktır ║►- Kalitenin son noktasına ulaşın.
  10. ║ ► Kaliteli sosyal & illegal rol anlayışı. ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  11. ║►- Bize katılmak istersen discord linkimiz : gg/oldroleplay ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  12. ║ ► Bu Mükemmel Ortamı Kaçırmamak İçin Hemen Bize Katılın ! ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
    13║ ► = Roller ve scriptler hakkında detaylı bilgi için =
    14 = discord.gg/oldroleplay

Sunucumuz 06.12.2021 Tarihinde Açılmış Olup Hard Rp Ve Hard Ekonomi Sunucusudur.
Bilgi Almak İsterseniz Discord Linkimiz:
Dmden Ulaşmak İçin GraveLingʷᵃˣ#3438

discord.gg/quadro hard roleplay sunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!