Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

34 kişilik ekibimizle kartel-baron veya yardım miktarını artırarak aile-mafya geçebiliceğimiz sunucu arıyoruz

S3Z4R

Üye
FT Kullanıcı
Şimdi agalar şöyle total 34 kişiyiz iki ekip lideri olarak 18 yaşındayım en küçüğümüz 16 en büyüğümüz 21 yaşında hepimizin belirli bi rol bilgisi var birkaçımız eski VORP oyuncusu onun hariciyse kattegat midgard falan toparlama bi şekil ekibiz ortalamamız 600 saat civarı herkesin rol bilgisi çok iyi agresif Gun RP değil role dayalı bi Kartel olmak istiyoruz ki kendimiz rolü zenginleştirmek için Mali yönetim ve Yönetim kurulu gibi roller açtık kendi aramızda takılıyoruz. Ağır abi bi rol takip edicez her havlayana ekmek atmıyıcaz yani her laf yapana atlamıyıcaz bi yerden sonrada kendimiz veya emrimizdeki diğer aile ve çetelere temizlettiricez. Ulaşmak istiyen olursa ulaşabilir.

DF
merhaba bizim yeni bir sunucumuz var sunucumuza gelirseniz size istediğin araçlar ve para desteği benim tarafımdan sağlanacaktır size verilen paketimizde modlu araçlar +1 helikopter olarak düşünürmüsüz ayrı olarak yükü miktarda para vereceğiz diğer şeyleri konuşuruz lütfen bana ulaşınız dc adım: VantaBlackTR么#6571

DF
- Merhaba

- Size fivem sunucumuzu tanıtmak isterim.

- Öncelikle Lspd Ekibi Arıyoruz..
- Aile ve çetelere ekip desteği sağlıyoruz
- Yayincilarimiza destek sağlamaktayız ayrıca rol pası gibi oyuncularımızın eğlenmesi için onların isteklerine göre rol paslayabiliriz.

+------------- Aradığımız bazı gangler -------------+
- Ballas gang
- Vagos gang
- Aztecas Gang
- Crips Gang

-

DF
Şimdi agalar şöyle total 34 kişiyiz iki ekip lideri olarak 18 yaşındayım en küçüğümüz 16 en büyüğümüz 21 yaşında hepimizin belirli bi rol bilgisi var birkaçımız eski VORP oyuncusu onun hariciyse kattegat midgard falan toparlama bi şekil ekibiz ortalamamız 600 saat civarı herkesin rol bilgisi çok iyi agresif Gun RP değil role dayalı bi Kartel olmak istiyoruz ki kendimiz rolü zenginleştirmek için Mali yönetim ve Yönetim kurulu gibi roller açtık kendi aramızda takılıyoruz. Ağır abi bi rol takip edicez her havlayana ekmek atmıyıcaz yani her laf yapana atlamıyıcaz bi yerden sonrada kendimiz veya emrimizdeki diğer aile ve çetelere temizlettiricez. Ulaşmak istiyen olursa ulaşabilir.
Merhaba, Aradığınız sunucuyu buldunuz mu ?

DF
- İlgili Yönetim
- Özel Website : odinrp.net
- İllegal , Legal Açık Alımlar
- Bol Çekiliş , Bol Etkinlik
- 7/24 Aktif Yönetim
- Özel Bot
- 6.12.2020 Açıldık!

ODİN ROLEPLAY

DF

DF
? Modlu araçlar
? Sosyal Rp imkanı
? Yetkili Ekip
? Gang Alımlarımız Aktifdir.
? Admin Power Olmadan Sıkıntısız Bi Server Arıyorsan GunRp Dönmeden Bize Destek Olabilirsin
? Kalite Bi Server Ve Bug Fixlenmiş Bi Server Tam Size Göre:
? Yetkili Ekibimiz Denenmiş Ve Tecrübeli Ekiptir +17 Yaş Alımlarımız Vardır:

? Butun Mesleklere Alımlarımız Devam Etmektedır

? Kasmadan Donmdan Gun Rp Yada Admin Power Dönmeyen Bi Sunucu Arıyorsan Tam Sana Göre

DF
Merhabalar Sunucumuz Dün Açıldı ve Şuanda 20+ Çekiyor ve Sunucumuz'da HardRP Hard Ekonomi Dönmektedir Oluşumlara Destekler Yapılmaktadır ve Gerekli Detaylı Bilgileri Konuşmak İçin Discord'dan Ekleyin Beni Discord Adresim VortexBey#1938

DF
Yeni açacağımız sunucumuza davetlisiniz
İLGİLİ +18 EKİP VE 7/24 DESTEK SAĞLAMAKTAYIZ
PAKETİMİZDEN ZEVK ALACAĞINIZIN GARANTİSİNİ ŞİMDİDEN VEREBİLİRİM
LSPD-AİLE-KARTEL-EMS-ÇETE ALIMIMIZ VARDIR.
HER TÜRLÜ DESTEK SAĞLARIZ

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!