Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

2084 RP - +300 Ev Soygunu - Gelişmiş İllegal Sistemi - Güncel Optimize Scriptler - İlgili Yönetim

• Konbuyu başlatan 2084
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 276
  • Görüntüleme 25K
Discord hesabımı dondurup wl'imin başka bir discord hesabına aktarılmasını istedim kick ya da ban yemişim teşekkürler TR'nin en kaliteli yönetim ekibi.

- Telefondaki "Vale" uygulamasında bazı araçların gelmemesi sorunu çözüldü. Artık tüm araçlarınız vale tarafından getirilebilecektir.

- Hotdog mekanı aktif edildi ve hotdog eşyası eklendi. 1 adet hotdog açlığınızın tamamını doldurmaya yetecektir. - Sadece illegal mekaniklerden temin edebileceğiniz ve rolünüze göre anlık kullanabileceğiniz Araç Kaplamaları ve Boş Araç Plakası eşyaları aktif edildi.

- Sunucuda kullanılan silahların HeadShot damageleri düşürüldü

Küçük Tutma Bölgesinden çıkan balık sayısı birer tane çıkıyorken tek yem için 3 ile 15 arası çıkacak şekilde güncellendi.

-rep kalitesiz yönetim

"/kalankota" komutu eklenmiştir. Bu komut sayesinde normal meslek ve hobi meslekte o gün nekadar kotanızın kaldığını öğrenebilirsiniz.

Telefondan çektiğiniz resimlerin uploadlandığı konum Türkiye lokasyon ile değiştirildi. Dolayısıyla artık resimleri daha hızlı yükleyebilecek veya görüntüleyebileceksiniz.

- F3 menüdeki koltuk değiştirme 5 ve 5+ kişilik araçlarda yetersiz kaldığı için /koltuk komutu eklendi. (F3 menüdeki kaldırılmadı.)

Baya güzel, tanıtım yeni gördüm başarılar dilerim

- Aynı şekilde ev sahibi "/yedekanahtaral" komutuyla vermiş olduğu yedek anahtarını geri alabilir.

- Ev sahipleri "/yedekanahtar ID" komutu ile başka bir oyuncuya evlerinin anahtarını verebilirler.

- Araçlardaki neon, lastik duman rengi vs. kaybolma sorunları düzeltildi.

- Mesaj geldiğinde sağ yukarda çıkan bildirimi aktif rolde görmediğiniz takdirde telefona bakmadan mesaj bildirimlerinizi görebilmeniz için ''/mesajbildirim'' komutu eklenmiştir. Komut aktif hale geldiğinde sol altta stres barının yan tarafında güncel olarak mesaj bildirimlerinizi takip edebilirsiniz.

Artık F3 > "Sim Kartlarım" menüsünden numara değiştiğinizde telefonunuzun ayarlar bölümünde yazan telefon numaranız da güncel kullandığınız numarayla değiştirilecektir.

F3 > "Etkileşim Menüsü" veya /etkilesim ile erişebileceğiniz animasyonlar menüsüne yürüyüş stilleri eklenmiştir.

whitelist alımları açık

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!