Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

2084 RP - +300 Ev Soygunu - Gelişmiş İllegal Sistemi - Güncel Optimize Scriptler - İlgili Yönetim

• Konbuyu başlatan 2084
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 276
  • Görüntüleme 25K
Güzel konu. Önerim her güncellemeyi yazmak yerine toplu yazarsanız konu daha hoş görünür. Bu bir kural değil öneri :)

Güzel konu. Önerim her güncellemeyi yazmak yerine toplu yazarsanız konu daha hoş görünür. Bu bir kural değil öneri :)
Tavsiyeniz için teşekkürler büyük güncellemeleri konuya ekliyorum. Ufak güncellemeleri günde 1 kez mesaj olarak atıyorum böylelikle sizin sayenizde daha fazla oyuncuya ulaşabiliyoruz

Ufak bir tanıtım videosu eklendi.

14 adet yeni araç eklenmiştir. Taco araçlar dahil.

Polis ve sivil garaj sayıları arttırıldı.

Yeni slotlu envanter sistemi getirildi

Araç garajları değiştirildi ve çekilmiş araçlar uygulaması kaldırılmıştır.

Polis F6 menülerine OOC süre ile "Araç Bağla" seçeneği eklendi.

F2 menüsünde eşya verirken etrafınızdaki kişilerin IC isim soyisimleri yazacak şekilde değiştirildi.

server çok kaliteli ve rol konusunda rolünü en iyi yapan kişilerden oluşan bir server tavsiye ederim.

Sunucu tanıtımı çok hoş olmuş elinize sağlık scriptleriniz kadar oyuncularınızda kaliteli

Yeni motel sistemi 3 gün içinde aktif olacaktır.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!