Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

1.5K'ya animasyon scripti yapmayan kalmdımı

niye troll olsun kanka adam dp-emotes editlemiyo hizmetini 0 dan yapıyor parasıda gayet kafi bu arada
söylemem ne kadar doğru bilmiyorum ama zamanında 8born tarzında multichar ve radio scripti vs ve bir kaç şey daha yaptırdık 600-700 tl bandında ücret ödemiştik ve hepsi 0dan yazılmıştı saygım var fakat animasyon menüsü için 1500de çok

131 emoteli dp-emotes-inspired-gangbanger-ustun-edition ı 250 liraya satarken iyi ama kinik :Haha:
Adamlar 1000TL'ye sunucu yapıyor, günlerini veriyor bir script yazdırmak bu kadar pahalı olmamalı ayrıca kod bilgim olsa sıfırdan yazarım, sadece animasyon ekleyip satıyorum xd

Hayır kanka animasyon ekleyebileceğim bir config dökümanı server ve client yazacak yani animasyon yaptırmayacağım
senden değil monodan bahsediyorum keriz bulup satar umarım xD
66766
111 doları değil 100 dolar olsa kimseye satamazsın tek bir scripti kekw

1.5 K Dolar mı TL mi ona göre ödemesini yapalım :D

Tekrar tekrar ediliyor, dpemotes editleyip satmak vs burada konu zaten dpemtoesten kurtulup sıfırdan animasyon menüsü yazdırmak :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!