Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

0RESMON scriptlerine gerekli desteği vermiyor

BeGi81

Üye
FT Kullanıcı
Selam , burada 0RESMON ile yaşadığım bir sıkıntıyı sizlere aktarmak istiyorum. 0Resmon dan bir telefon scripti aldım , telefonu ilgilendiren bir sıkıntı yaşadım destek talebinde bulunduğumda, telefona etki eden başka scriptleri bilmediklerini sadece bu durumu düzeltecek bir kod ileteceklerini gerisini kendim halletmem gerektiğini söylediler. Kodu tam olarak nereye yerleştireceğimi bilmediğimi sorunun kaynağı telefon olduğu için yardımcı olmaları gerektiği söyledim sorunumda öldüğünde ve kelepçelendiğinde telefonun açılması. Ama konu öyle bir yere geldi ki , sonucunda 7 gün susturuldum ve sorunum hala devam ediyor. Konunu başlangııcıda şöyle, saat 21.59 da ticket açtım ,sonraki gün saat 14.00 civarında cevap verildi ve sadece bir kod iletildi. Sonrasında anlamadığımı ve daha detaylı yardım etmelerini istedim. Ve sonrasında " Bunun cevabı içinde 1 gün daha beklemem değil mi" şeklinde bir serzenişim oldu. Bu söylediğim öyle bir yere çekildi ki 30 euro ödediğimiz scripte sadece kod vererek yardımcı olunacağını daha fazla ücret ödenseydi daha iyi ilgilenebileceklerini fln söylediler. Sonucunda susturuluncada discordlarından çıktım. Sizlere tavsiyem 0Resmondan script alırken bir kez daha düşünün ben aldığıma pişman oldum,bunu kendilerine de söyledim, kendi yaptıkları indirimle bir alışveriş yapınca suçlu siz oluyorsunuz ve susturma yiyorsunuz. Elinizde para ödediğiniz scriptle başbaşa kalabilirsiniz.

daha fazla ücret ödenseydi daha iyi ilgilenebileceklerini fln söylediler
Şunun kanıtı varsa iletmelisin bu arada, yoksa ağır bir itham oluyor.

Ayrıca evet, telefonu escrowlu aldıysan ve config'i detaylı değilse, araştırıp alman lazımdı.
Senin kod bilgin yok diye 0Resmon ekibi hatalı olmuyor. İade muhtemelen yoktur ama varsa iade talep edip başka telefonlara bak. 30 Euro da çok bi para değil bu arada scriptlerde.

Evet escrowlu aldım , tabiki araştırıp aldımda yani telefonun içinde bu hataları engelleyeci şeyler yoksa nerden bileceğim neyin ne olduğunu. Hadi diyelim yok farklı scriptlere entegre olması gerekiyor soru soruyorum diyorumki kodlarla alakalı çok bilgim yok hani ben qb-ambulancejob kullanıyorum bu verdiğiniz kodu tam olarak nereye yazmalıyım, yok sadece biz kodu veririz diğer şeyler size ait deniyor. O değil zaten tam bilgim olmadığı için para ödiyip kaynağından alıyorum bazı şeyleri doğru düzgün işlem yapayım diye yoksa her yerde leak telefon var. Hayır yani mademki basit bir işlem kestirip atmak yerine şurasına yapıştırmalısın denmiyorda bir ton laf dönüyor onu çözemedm altı üstü soru yani bu. Parasında da değilim ücreti ne olursa olsun müşteri memnuniyeti diye bişey var altı üstü bir soru sordum ve çalışma saatleri ile ilgili bir eleştiri yaptık. Gerçekten ilginç.

0Resmon mesai saatleri 12:00 ile 22:00 arasındadır çalışma saatlerimiz discord ve tebexde yazıyor. Müşteri tam 22.00'da ticket açmış bu yüzden ertesi gün mesai başlangıcında ticketi cevaplanmış. Müşteri aradan 6 saat sonra tickete dönmüş ve t2şşak geçer gibi bir cevap yazmış. Ticket personelide verdiği cevapa haklı olarak sinirlenmiş. Ben iyi niyetimle yine yardımcı olmaya çalıştım ama boşa çabalamışım 1 export yerleştirmeyi bilmeyen adamlar alışveriş yapmasın. Fivemde 1000 tane deathscreen scripti var arkadaş bu exportu hepsine uyarlamamızı istiyor heralde. Olayı merak edenler için ticket yedeğini aşşağıya bırakıyorum.
1711819505593.png
1711819960202.png
Ertesi gün
ARKADAŞ O KADAR KOMİK BİRİSİ Kİ DALGA GEÇER GİBİ BİZİM ÇALIŞMA SAATLERİMİZİ ELEŞTİRİYOR IJRSKEDLOKESDW EĞER DESTEK İSTİYORSAN TİCKETİNİ ERKEN AÇ ERTESİ GÜNE CEVAP SARKMASIN

1711820057136.png
1711820226021.png

Son düzenleme:
tamam şöyle yapalım export yerleştirmeyi bilmeyen birisini linçleyelim hep beraber ne alaka yahu müşteri soru da mı soramayuacak , evet sen geldin yardımcı olmaya çalıştın muhabbet ettik en az bir saat , ama sonucunda bir değişme olmadı bilmemek suç mu onu anlamadım . Ses geleyim ekran açayımda bi 5 dk yardımcı olursanız iyi olur diyorum yine red cevabı alıyorum. Ve konunun nerelere kadar gittiğini de zaten görüyorsun ticketta , gereksizdi gerçekten şuraya yapıştır demek bukadar mı zor.

1711820496018.png
1711820556072.png

1711820681863.png
1711820730882.png
TOKSİK BİR MÜŞTERİ OLMASAN ANYDESK İLE BAĞLANIR KENDİM TÜM PAKETİNE UYARLARDIM. BU DAVRANIŞLARLA BU KADAR CEVAP ALDIĞINA ŞÜKRET. MESAJDA DA YAZIYOR EKSTRA PARA VERİP BİRİLERİNE YAPABİLİRSİNİZ BİZ YAPMIYORUZ DİYE YAZDIM. SEN BİZDEN SCRİPT SATIN ALDIN DEVELOPER HİZMETİ DEGİL. 30 EURO VERDİN GEL BİDE BİZİ S2K REİS SENDE RAHATLA BİZDE RAHATLAYALIM

1711820805360.png
1711820838258.png

B BeGi81 Developerını değişmen gerekiyor çünkü verdiğin parayı boşa vermişsin kanka nereye koycağını bilmiyor ne MLŞWQMLŞASMLŞQWMLŞASMLŞASLMZX

tamam şöyle yapalım export yerleştirmeyi bilmeyen birisini linçleyelim hep beraber ne alaka yahu müşteri soru da mı soramayuacak , evet sen geldin yardımcı olmaya çalıştın muhabbet ettik en az bir saat , ama sonucunda bir değişme olmadı bilmemek suç mu onu anlamadım . Ses geleyim ekran açayımda bi 5 dk yardımcı olursanız iyi olur diyorum yine red cevabı alıyorum. Ve konunun nerelere kadar gittiğini de zaten görüyorsun ticketta , gereksizdi gerçekten şuraya yapıştır demek bukadar mı zor.
Toksik olmasaydın kendim bağlanır uyarlardım. Hatta türk müşterilerimize sağladığımız avantajları ve destekleri bizden alışveriş yapanlar çok iyi bilir. 1 tane script satın alıp 10 tane script hediye ettiğimiz türk müşterilerde oldu :) Sen müşteri degilsin toksik birisin allah senin sunucunda oynayacak oyunculara sabır versin. Madem Ankaradasın gel kafes dövüşüne girelim ojsekdflrtfyrfe

Resimlerde eksik var ama neyse , sizi S2K mekle ne alakası var bunun onu çözemedim kendinle hala çelişiyon , yahu bilmiyorum arkadaş bu nedir noldu yani :D soru soruyorum çünkü telefonu ilgilendiren bişey ,developera da para ödemedim kendim yapmaya çalışıyorum. Sadece kendine developer diyen birkaç kişiye sordum ticketta yazdığım gibi cvp verdiler. Ayrıca hala daha saatleri eletiriyorum , eleştirmenin nesi toksiklik onu da anlamadım. Sen tüm ticket ressimlerini atta bir bakalım hepbirlikte nerde toksiklik yapmışım.

Resimlerde eksik var ama neyse , sizi S2K mekle ne alakası var bunun onu çözemedim kendinle hala çelişiyon , yahu bilmiyorum arkadaş bu nedir noldu yani :D soru soruyorum çünkü telefonu ilgilendiren bişey ,developera da para ödemedim kendim yapmaya çalışıyorum. Sadece kendine developer diyen birkaç kişiye sordum ticketta yazdığım gibi cvp verdiler. Ayrıca hala daha saatleri eletiriyorum , eleştirmenin nesi toksiklik onu da anlamadım. Sen tüm ticket ressimlerini atta bir bakalım hepbirlikte nerde toksiklik yapmışım.
15 sayfa ticket attım daha ne atayım yedek alıp kendin atsaydın kendini haklı gördüğün yerleri aahahhaa

Toksik olmasaydın kendim bağlanır uyarlardım. Hatta türk müşterilerimize sağladığımız avantajları ve destekleri bizden alışveriş yapanlar çok iyi bilir. 1 tane script satın alıp 10 tane script hediye ettiğimiz türk müşterilerde oldu :) Sen müşteri degilsin toksik birisin allah senin sunucunda oynayacak oyunculara sabır versin. Madem Ankaradasın gel kafes dövüşüne girelim ojsekdflrtfyrfe
ahahah hiç skıntı yok beni Ankara narkotik daire başkanlığında bulabilirsin :D hiç alakası yok toksik fln da değilim Rust oynayanların çoğu tanır beni yıllardır Rust piyasasndayım yüzlerce kişi oynadı serverlarımızda. 32 yaşında bir adamım ne işim olur toksiklikle bilmediğim birşeyi öğrenmek amacım

Reis tickette anlamadın burdan anlatayım belki anlarsın. Bak adam sana exportu atmış bunu deathscreene uyarlayacaksın. Chatgpt'e sor o bile yapar. Gelip burada laf t2şaklayacağına birine 25 30 tl ver yapsın :D
ahahah hiç skıntı yok beni Ankara narkotik daire başkanlığında bulabilirsin :D hiç alakası yok toksik fln da değilim Rust oynayanların çoğu tanır beni yıllardır Rust piyasasndayım yüzlerce kişi oynadı serverlarımızda. 32 yaşında bir adamım ne işim olur toksiklikle bilmediğim birşeyi öğrenmek amacım
Reis sen uçak mühendisi degilmiydin ne ara k9 oldun 9ojhdgksaewsd

Yahu o değil şu sorunun çözümünü söylesin biri artık 0resmondan daha iyi bir developer yok mu buralarada, bilmeyen insanları ezmeyip ,bilmediği için gülmeyip, insanlara yardımcı olan :)

Yahu o değil şu sorunun çözümünü söylesin biri artık 0resmondan daha iyi bir developer yok mu buralarada, bilmeyen insanları ezmeyip ,bilmediği için gülmeyip, insanlara yardımcı olan :)
daha iyisine gerek yok script kurmayı bilen adamda yapar bunu :D

Reis tickette anlamadın burdan anlatayım belki anlarsın. Bak adam sana exportu atmış bunu deathscreene uyarlayacaksın. Chatgpt'e sor o bile yapar. Gelip burada laf t2şaklayacağına birine 25 30 tl ver yapsın :D

Reis sen uçak mühendisi degilmiydin ne ara k9 oldun 9ojhdgksaewsd
sen oraları bilirsin diye orayı yazdım , yoksa ankarada meydan çok. Senin ne işin olur uçakla
daha iyisine gerek yok script kurmayı bilen adamda yapar bunu :D
e diyorum söyle işte madem herkes biliyor bir tek ben bilmiyorum ,

sen oraları bilirsin diye orayı yazdım , yoksa ankarada meydan çok. Senin ne işin olur uçakla
Reis eski meslek uçak elektrik elektronik ama sen biliyon :D
Senin yürüdügün yollarda bizim motor swaplamışlığımız var ahahhaha

IMG_6131.jpg IMG_6135.jpg

Son düzenleme:
Gel yarın işe başla hacım , maşallah iyi swaplamalar eheh :D
Yahu yine konu nerelere gitti bak , ticketta da böyle oldu bu bir çeşit taktik midir ? :D

Ekli dosyalar

• 1711822840631.jpg
    1711822840631.jpg
    3.3 MB · Görüntüleme: 15
  • 1711822840645.jpg
    1711822840645.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 15
Gel yarın işe başla hacım , maşallah iyi swaplamalar eheh :D
Yahu yine konu nerelere gitti bak , ticketta da böyle oldu bu bir çeşit taktik midir ? :D
BEN BIRAKTIM KURTULDUM SANA İYİ ÇALIŞMALAR ÖFDLAPWSŞFG
1AB69C00-D393-4859-ABFD-CEEBE1ACB832.jpg

Yine Ls phone ile başbaşa kaldım iyi mi :D gördüğüm heryere kodu yazacam bakalım nolacak

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!