Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum 0 KM PROJE

hacsiz

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
Haçsız#6401
Fivem Serverimde Yetkili Admin Arıyorum

Sunucu Adı : Fail Roleplay

Yaş Sınırlaması : +18
İstediğiniz Günlük Online Süre : Minimum 4 Saat
Aradığınız Özellikler : Geliştirme,Tasarım,Modelleme,Kıyafet Vs
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : Haçsız#3377
Diğer / Ek :
Aşağıda mevcut.

Merhabalar, ben Haçsız beni fivem de bulunan eski arkadaşlar tanır, yaklaşık bir yıl kadar önce fivem ortamını bırakmıştım fakat ekibimin ve çevremde ki insanların oynayacak sunucu bulamıyoruz söylemleriyle birazda zorla olsada beni bu ortamın içine geri soktu.
Şunu farkettim genelleme olarak konuşmayayım gördüğüm kadarıyla fivem tr sunucuları malum sunucunun dumpları ve leakleriyle ilerliyor dışarıdan gözüken manzara hiç hoş değil bir sunucu var ve diğer tüm sunucular bu sunucunun aynısı (copy paste’i) günümüz de rol kalitesininde scriptlerin verdiği imkanlarla artması gerekirken maalesef onda bile geri saymışız uzun lafın kısası arkadaşlar bu durumları gördükten sonra tekrardan sunucu açmaya ekip olarak karar verdik.
Ekibimizin eskisi kadar kalabalık olmaması nedeniyle kendimize çalışabileceğimiz yeni ekip arkadaşları arıyoruz düşüncelerimiz fikirlerimiz uyuşuyorsa hard roleplay kafasına sahipseniz discord üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz proje ile alakalı detayları aşağıda belirtip hangi alanlarda eksiklik olduğunuda belirteceğim.

Proje Ömrü: Projemizin bir bitiş zamanı vesaire yok en fazla gta 6 çıktığı durumda geçiş dönemi olacaktır.

Yapım süreci: Geliştirici arkadaşımız altyapımızı (base) kendi yazdığından ve sunucuda ki herhangi bir scriptin telefonda buna dahil geliştiricilerimiz tarafından sıfırdan yazılacaktır bu sebepten ötürü şu zamanda açarız veya şu günde biter diyebileceğimiz bir süre yok maalesef.

Eksiklik duyduğumuz alanlar:
Geliştirme ekibine katılmak istiyorsanız iletişime geçebilirsin projenin ana geliştiricisinin onayından geçerseniz ekibe katılabilirsiniz.
(Daha çok tasarım ve frontend)

Modlama ve tasarımlar scriptlerden vesaire artık daha fazla dikkat çekiyor ekibimizde araç ve map tasarlayacak arkadaşlara ihtiyacımız ciddi anlamda olacaktır en büyük eksikliğimiz bu alandadır.

Grafik tasarımdan anlıyor ve vektörel çizimler yapabiliyorsanızda iletişime geçebilirsiniz.

Yönetim Ekibine gelecek olursak kendinden emin zaman ayırabilecek insanlarla iletişimi güzel olan arkadaşlar iletişime geçebilir.

Discord: Haçsız#3377

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!